آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در کارت گرافیک جیفورس

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
سلام مدل دقیق این کارتو نمیدونم متاسفانه
روبرد میذارم کار میکنه ولی تصویر نمیده خازنهای که قرمز کردم دوتا پاشو تست کردم بوق میزد وقتی از کارت جداشون کردم و تست زدم سالم بودن مشکلش کجاست؟؟؟

پیوست‌ها

• 80.5 کیلوبایت بازدیدها: 83
  • 107.1 کیلوبایت بازدیدها: 80
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azadmol

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
میتونه ایراد مختلفی داشته باشه . از مشکل بایوس یا خرابی یکی از المان های دیگه

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
به نظر شما ازکجا شروع کنم طبق تجربه ای که دارین؟ هیچ نشونه ای از داغی یا خرابی نیست گرافیک نوبوده خرید یه ماه کارنکرد بعدش اینجوری شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amingpx

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
ابتدا باید ببینید چیپ گرافیکی این کارت چیه . بر اساس اون و مقدار رم روی کارت در تاپیک درخواست بایوس geforce اعلام کنید . تا بایوس کارت رو دوستان قرار بدند و با بایوسش رو به با پروگرامر بزنید .

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
اولین کار اینه که پروگرام کنی---بعدش حتما بعد از تعمیر باید فن رو روی گرافیک بذاری تا تصویر بیاد-بدون فن تست نکن---زیر چیپ بزرگ و آی سی های رم این گرافیک تینر از جهات مختلف بریز-بعدش کل برد مخصوصا قسمتی که نزدیک به برد vga هست رو تینر بریز و با فرچه(بروس) تمیز کن...بعد هیتر رو روشن کن-باریکترین کلاهک هیتر رو رو هیتر بذار-درجه گرما رو روی نصف بذار و درجه باد رو روی آخر بذار و با همین هیتر تینرهای باقی مانده زیر چیپ و آی سی ها و سلفها و کلا تینر زیر تمام قسمتها رو در بیار-بعد کلاهک متوسط رو روی هیتر بذار--درجه باد روی 2 و هیتر روی درجه 400---قطعات کنار vga و پشت vga رو هیت بده--بعد بذار سرد بشه برای نیم ساعت---تست کن ببین تصویر میده یا نه

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
سلام
طبق فرمایش ایشون پایه خازن ها روی مین بردبوق میزنه

معنیش اینه که اتصال هستن

واگه اتصال باشن جلوی روشن شدن مادربرد رو میگیره

و اگه اینطور باشه ایراد متونه از فت باشه

دوست گرامی توضیحات شما کامل نیست

مادربرد با این گرافیک استارت میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amingpx

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
سلام
طبق فرمایش ایشون پایه خازن ها روی مین بردبوق میزنه

معنیش اینه که اتصال هستن

واگه اتصال باشن جلوی روشن شدن مادربرد رو میگیره

و اگه اینطور باشه ایراد متونه از فت باشه

دوست گرامی توضیحات شما کامل نیست

مادربرد با این گرافیک استارت میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیزم سلام-من فقط راجع به فت این حرفو زدم..خازنی که بوق میزنه احتمالش هست که شارژ شده باشه..خازن رو تخلیه کنید--در کل من فقط در مورد فت گفتم

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
سلام دوست عزیز ممنون خیلی راهنمایی خوبی بود
بله استارت میخوره ولی تصویر میده تاجایی که تواین سایت خوندم از فت نیست البته فت هارو هم تست کردم یه چیز دیگه پروگرامر خوب ومناسب چی پیشنهاد میکنید برا کارم مناسب باشه قیمتش کارکرده هم باشه بهتر دیگه

mosafer2

کاربر
2015-05-08
138
114
دوستان بالا اون ستا خازن حس نمیکنید چیزی کم هست؟؟؟ اون جایس خالی حس میکنم یه قطعه ای کمه

بالا