آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کار نکردن تنظیم دما ( دیمر ) سشوار صنعتی توسن 9008

Amirmoeini.n

کاربر
2022-01-13
4
1
سلام من هم یه سشوار صنعتی رونیکس واسه تعمیر بهم دادن کلیدشو یکسره کردم و ایسی ها و ترایاک و خازن ها و دیود ها همه رو عوض کردم بازم درست نشد المنتش هم سالمه موتور هم سالمه به برق. میزنم چراغای دیمرش روشن میشه و کم و زیادم میشه ولی روشن نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام من هم یه سشوار صنعتی رونیکس واسه تعمیر بهم دادن کلیدشو یکسره کردم و ایسی ها و ترایاک و خازن ها و دیود ها همه رو عوض کردم بازم درست نشد المنتش هم سالمه موتور هم سالمه به برق. میزنم چراغای دیمرش روشن میشه و کم و زیادم میشه ولی روشن نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

درود
روی برد دیمرش اسی بمار رفته یا فقط مقامتو خازنو ... هستش؟
اگه ایسی داره احتمالا خراب شده
با کمی ظرافت میتونید دیمر جدا براش نصب کنید .

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام
چطور میتونم دیمر سشوار صنعتی رو حذف کنم تا یکسر کنه؟
دوپایه ورودی وخروجی ترایاک رو بهم متصل کن یکسره وباتمام قدرت کارمیکنه
یا میتونید یه دیمر اکسترنال روش نصب کنید .
یه دی
یه دیمر جمع وجور مثل اونایی که توکلید های لامپ ویا پنکه سقفی گذاشتند .منتها ترایاکش رو BTA12 بزار

Amirmoeini.n

کاربر
2022-01-13
4
1
سلام یه سشوار صنعتی توسن هست که روش آی سی lm358 بود سوخته بود تعویض کردم و یه مقاومت سوخته هم بود تعویض شد و ترایاکشم تعویض کردم الان کلیدو که در وضعیت دو و ۳ قرار میدم المنت با حداکثر دماروشن میشه و دیمرش عمل نمی کنه وترایاک هم به شدت شروع به داغ شدن می کنه ممنون میشم راهنمایی کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

karbakhsh

کاربر vip
کاربر
2016-04-30
28
19
سلام خدمت دوستان عزیز دیمر تمام این سشوار ها از تغذیه خطی استفاده شده با کدچکترین نوسان و افت ظرفیت خازن سرامیکی ورودی به مشکل میخورن و اگر در مدار اتصالی و یا سوختن ترایاک داشتید حتما ایسی. Op ampو دیود زنر مربوط به تغذیه و ترایاک تعويض کنید المنت هم باید اهم. چک حدود 20 تا30داشته باشد

amin_avang

کاربر vip
کاربر
2022-10-14
3
0
بندر ماهشهر
اساتید عزیز درود یه دستگاه سشوار توسن اوردن برام فقط المنت کار میکنه و میشه تنظیمش کرد با تغیر پتانس ولی موتور اصلا هیچ ولتاژی روش نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید

amin_avang

کاربر vip
کاربر
2022-10-14
3
0
بندر ماهشهر
20221127_235736.jpg

بالا