آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

Alikarimi72

کاربر vip
کاربر
2023-01-05
25
16
سلام وقتتون بخیر این نرم افزار قابلیت ارسال پیامک داره

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام.
بله ارسال می کنه ولی اتوماتیک نیست. خودتون به صورت دستی باید از پروفایل مشتری یا از منوی ارسال سریع برای مشتری ارسال کنید

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
400
1,104
خوزستان
سلام.
بله ارسال می کنه ولی اتوماتیک نیست. خودتون به صورت دستی باید از پروفایل مشتری یا از منوی ارسال سریع برای مشتری ارسال کنید
با درود و تبریک سال نو و همینطور تشکر و خسته نباشید از تغییر و ارتقاء سورس سایت ، مهندس یک سوال داشتم برنامه مدیریت تعمیرگاه برای تعریف پنل sms فقط از همان سایتی که شما معرفی کردید پشتیبانی میکنه بنده چند سالیه که در یک سایت sms دیگری عضو هستم و میخوام برای ارسال پیام برای مشترانم از اون یکی سایت در این برنامه استفاده کنم تست کردم متاسفانه نمیشه چکار باید کرد ؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
با درود و تبریک سال نو و همینطور تشکر و خسته نباشید از تغییر و ارتقاء سورس سایت ، مهندس یک سوال داشتم برنامه مدیریت تعمیرگاه برای تعریف پنل sms فقط از همان سایتی که شما معرفی کردید پشتیبانی میکنه بنده چند سالیه که در یک سایت sms دیگری عضو هستم و میخوام برای ارسال پیام برای مشترانم از اون یکی سایت در این برنامه استفاده کنم تست کردم متاسفانه نمیشه چکار باید کرد ؟
سلام و تشکر
متأسفانه هر پنل sms برنامه نویسیش با پنل دیگه فرق داره و وب سرویس های خودش رو داره. و چون یک چیز مشترک بین همه نیست ما مجبوریم یک پنل رو انتخاب کنیم و برای همون کد نویسی کنیم. یا مثلا برای چندتا برنامه نویسی کنیم. ولی این محدودیت وجود داره که نمیشه از هر کدام که خواستیم استفاده کنیم.
اگر یک توافقی بین این شرکت ها بود که از الگوریتم های یکسانی استفاده کنند برای ما اون زمان امکان پذیر میشد. اما این را هم در نظر بگیرید چون امکاناتی که هر کی از اینها میدند متفاوت هست و همچنین برای رقابت هر کدم سعی می کنن که وب سرویس متفاوت و بهتری ارائه بدن که محدودیت برای ما بوجود میاد.

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
400
1,104
خوزستان
با درود :

آیا ممکنه از نرم افزار لیست شماره ای مشتریانی رو که داریم ،یعنی در بیس اون سیو هستند بشه در یک فایل تکست و یا هر فایل استخراج کرد؟

بالا