آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150
سلام.
ایا امکان ارسال خودکار رسیدمشتری بوسیله پیامک وجود داره؟تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام.
ایا امکان ارسال خودکار رسیدمشتری بوسیله پیامک وجود داره؟تشکر
سلام خیر. ارسال پیامک به صورت دستی است. در صورتی که شما تمایل داشته باشید می تونم این امکان را براتون اضافه کنم ولی هزینه نرم افزار دو برابر می شود چون این امکان فقط برای شما ایجاد خواهد شد.

mahdi msi

کاربر vip
کاربر
درود برشما

من قبلا این برنامه رو داشتم ولی مدتیه دیگه استفاده نکردم ، امکان آپدیت و استفاده دوباره وجود داره ؟؟؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
درود برشما

من قبلا این برنامه رو داشتم ولی مدتیه دیگه استفاده نکردم ، امکان آپدیت و استفاده دوباره وجود داره ؟؟؟

بله ولی بسته به ورژنی که قبلا داشتید آپدیت برنامه شامل هزینه میشه. چون ما هیچ هزینه ای بابت پشتیبانی و آپدیت از مشتری نمیگیریم. ولی هر کسی خواست خودش میتونه برای آپدیت درخواست بده و هزینش رو بپردازه

mahdi msi

کاربر vip
کاربر
بله ولی بسته به ورژنی که قبلا داشتید آپدیت برنامه شامل هزینه میشه. چون ما هیچ هزینه ای بابت پشتیبانی و آپدیت از مشتری نمیگیریم. ولی هر کسی خواست خودش میتونه برای آپدیت درخواست بده و هزینش رو بپردازه

اوکی یعنی الان باید هزینه کل پرداخت کنم ؟؟
کامل توضیح دهید

سپاس

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اوکی یعنی الان باید هزینه کل پرداخت کنم ؟؟
کامل توضیح دهید

سپاس
سلام
خیر باید ما به التفاوت ورژن قبلی و جدید را بپردازید. البته ورژن جدید الآن خیلی افزایش قیمت داشته و احتمالا شما مبلغ ناچیزی در قدیم پرداخت کردید.
لطفا با ID تلگرام زیر در ارتباط باشید:
nekooee_irantk
https://telegram.me/nekooee_irantk

sh_ebrahimy

کاربر
2007-08-17
3
0
123
سلام من ابراهیمی هستم .مدیر نمایندگی خدمات سونس سامسونگ و ال جی شهرکرد .تمایل دارم نرم افزار پذیرش تعمیر گاهم را به روز کنم.ایا ترم افزار شما ارسال sms دارد .ممنون می شوم راهنمایی کند.... شهریار ابراهیمی

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام من ابراهیمی هستم .مدیر نمایندگی خدمات سونس سامسونگ و ال جی شهرکرد .تمایل دارم نرم افزار پذیرش تعمیر گاهم را به روز کنم.ایا ترم افزار شما ارسال sms دارد .ممنون می شوم راهنمایی کند..... شهریار ابراهیمی

سلام
لطفا به id telegram بنده پیام بدین:
@nekooee_irantk

afn.gig

کاربر
2011-06-04
13
28
سلام.

- آیا نرم افزار در ویندوز 10 کار میکنه؟
- آیا از بانک اطلاعاتی sql استفاده میکنه؟ یعنی نیاز به نصب SQL Server روی ویندوز هست یا این که همون dot.Net Framework روی ویندوز نصب باشه کفایت میکنه؟
- روی ویندوز های 64بیتی گار میکنه یا نیاز به فعال کردن حالت Test Mode ویندوز هست؟
- با توجه به ذخیره پسورد به صورت هش، در صورت فراوشی رمز، امکان بازیابی دیتا توسط پشتیبانی هست؟

با تشکر.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام.

- آیا نرم افزار در ویندوز 10 کار میکنه؟
- آیا از بانک اطلاعاتی sql استفاده میکنه؟ یعنی نیاز به نصب SQL Server روی ویندوز هست یا این که همون dot.Net Framework روی ویندوز نصب باشه کفایت میکنه؟
- روی ویندوز های 64بیتی گار میکنه یا نیاز به فعال کردن حالت Test Mode ویندوز هست؟
- با توجه به ذخیره پسورد به صورت هش، در صورت فراوشی رمز، امکان بازیابی دیتا توسط پشتیبانی هست؟

با تشکر.

سلام
بله کار میکنه. از ویندوز 7 سرویس پک 1 به بالا روی همه ویندوز ها کار میکنه.
از اکسس استفاده میکنه نیاز به نصب چیزی نیست. فقط don Net 4.5 نصب باشه کافیه.
روی ویندوز 64بیت یا 32 بیت هر دو کار میکنه
بله در صورت فراموش پسورد میتونیم براتون پسورد رو به حالت پیشفرض برگردانیم تا مجدد بتوانید پسورد جدید تنظیم کنید. ولی پسورد قبلی شما قابل مشاهده نیست.

بالا