آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

yhsoft

کاربر
2017-07-24
49
58
با سلام و احترام. بااین نرم افزا رمیشه موجودی لوازم و قطعات مصرفی(تجهیزات و بورد های الکترونیکی- هارد - کارت گرافیک مین بورد .. و ....) را هم امار گیری کرد تا موجودی تجهیزات مصرفی در تعمیرات را هم دشاته باشیم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام. نه نرم افزار چون انبار داری و حسابداری نداری که موجودی قطعات انبار رو بگیرین. ولی می تونید لیست قطعاتی که دارید رو در نرم افزار به اضافه قیمتشونوارد کنید که اگر نرم افزارحسابداری نداشتید و خواستید با این نرم افزار فاکتور بزنید به صورت آماده انتخابشون کنید و درج کنید تو فاکتور

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,695
بهارستان
با سلام و وقت بخیر ممنون از طراحی برنامه مدیریت تعمیرگاه من چند سالی میشه از این برنامه استفاده میکنم و مشکلی ندارم میخواستم سیستم پیام رسان پنل smsرا فعال کنم ادرس سایت فروش را در پنل برنامه گذاشته اید ولی سایت را نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایید و از کجا این پنل را تهیه و به برنامه اضافه کنم ممنون از راهنمایی شما تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
با سلام و وقت بخیر ممنون از طراحی برنامه مدیریت تعمیرگاه من چند سالی میشه از این برنامه استفاده میکنم و مشکلی ندارم میخواستم سیستم پیام رسان پنل smsرا فعال کنم ادرس سایت فروش را در پنل برنامه گذاشته اید ولی سایت را نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایید و از کجا این پنل را تهیه و به برنامه اضافه کنم ممنون از راهنمایی شما تشکر
سلام. خدا رو شکر که مشکلی نداشتید.
سایتش یک ساب دامین sms هم بهش اضافه شده. اینجوری: https://sms.3300.ir/Pages/Login.aspx
بعد از اینکه خرید رو انجام دادید باید بهشون بگید که وب سرویس رو براتون فعال کنند و در جریان باشید که باید داخل نرم افزار یوزر و پسورد وب سرویس را وارد کنید که با یوزر و پسورد ورود به پنل متفاوت هست.
دو تا گزینه در نرم افزار ورژن جدید هست که هم می تونید پیامک خدماتی بزنید هم معمولی. پیامک خدماتی به این صورت هست که به شرکت فوق یک متن مشخص میدین با یک جای خالی. سپس آنها این متن را تأیید می کنند و شما موقع ارسال اس ام اس فقط جای خالی را پر می کنید. مثلا جای خالی میتونه شماره رسید دستگاه باشه.
تفاوت اس ام اس خدماتی با معمولی در مورد افرادی هست که پیامک تبلیغاتی خودشون رو بستن. با این روش پیامک رو دریافت می کنند ولی هزینه 2 sms برای شما محاسبه می شود.
اگر گزینه sms خدماتی را ندارید احتمالا نرم افزارتون ورژن آخر نیست.
اگر ورژن فعلی شما 2 باشه نیاز به پرداخت هزینه برای ارتقاء نرم افزار ندارید فقط 20 تومان جهت ساخت مجدد فایل ستاپ باید بپردازید.
موفق باشید

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,695
بهارستان
سلام. خدا رو شکر که مشکلی نداشتید.
سایتش یک ساب دامین sms هم بهش اضافه شده. اینجوری: https://sms.3300.ir/Pages/Login.aspx
بعد از اینکه خرید رو انجام دادید باید بهشون بگید که وب سرویس رو براتون فعال کنند و در جریان باشید که باید داخل نرم افزار یوزر و پسورد وب سرویس را وارد کنید که با یوزر و پسورد ورود به پنل متفاوت هست.
دو تا گزینه در نرم افزار ورژن جدید هست که هم می تونید پیامک خدماتی بزنید هم معمولی. پیامک خدماتی به این صورت هست که به شرکت فوق یک متن مشخص میدین با یک جای خالی. سپس آنها این متن را تأیید می کنند و شما موقع ارسال اس ام اس فقط جای خالی را پر می کنید. مثلا جای خالی میتونه شماره رسید دستگاه باشه.
تفاوت اس ام اس خدماتی با معمولی در مورد افرادی هست که پیامک تبلیغاتی خودشون رو بستن. با این روش پیامک رو دریافت می کنند ولی هزینه 2 sms برای شما محاسبه می شود.
اگر گزینه sms خدماتی را ندارید احتمالا نرم افزارتون ورژن آخر نیست.
اگر ورژن فعلی شما 2 باشه نیاز به پرداخت هزینه برای ارتقاء نرم افزار ندارید فقط 20 تومان جهت ساخت مجدد فایل ستاپ باید بپردازید.
موفق باشید
با سلام و وقت بخیر modiriate tamirgah v2.0.0.exe این ورژن برنامه من است باید چکار کنم ممنون

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
با سلام و وقت بخیر modiriate tamirgah v2.0.0.exe این ورژن برنامه من است باید چکار کنم ممنون

سلام من فایل هایی که آپلود کرده بودید رو حذف کردم چون نیاز نبود این فایل ها که مربوط به خودتون هست رو آپلود بکنید. ورژن دقیق برنامه شما در نوار بالای برنامه نوشته شده که کافی هست همون رو بنویسید. البته اگر شما در نرم افزار قسمت ارسال sms گزینه ارسال پیامک خدماتی را ندارید یعنی آخرین ورژن را ندارید.
فقط در صورتی نیاز دارید پیامک خدماتی بفرستید آخرین ورژن رو نیاز دارید و هیچ فرق دیگری ندارد.
از طریق تلگرام لطفا به من پیام بدید. آی دی بنده در تلگرام :
https://t.me/nekooee_irantk

بالا