آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در Yaxun862D++

nema_4d

کاربر vip
کاربر
2013-02-18
56
76
اصفهان
با سلام به همه دوستان و همکاران گرامی :
من یه دستگاه یاکسون 862d++ دست دوم خریدم ولی مشکلی که دارم اینه که هیتر مادون قرمزش (ir) نمیتونه برد رو گرم کنه و لحیم را ذوب کنه در بالاترین رنج حرارتی اون که 350 در جه را نشون میده حرارتش در حد داغ کردن و ذوب کردن خمیر فلکسی هست.
درحالی که سرامیک پائین به راحتی داغ میشه و حرارت اون 350 درجه هست.
وقتی بازوی اون رو باز کردم و لامپ اون رو در آوردم ، یه لامپ 15ولت 150 وات معمولی توش بود!!! و با یه شیشه قرمز رنگ نورش بصورت قرمز روی قطعه کار میفته !!!
آیا کسی هست که مشخصات کامل این دستگاه رو داشته باشه ؟ یا اون رو باز کرده باشه و بلد باشه چی به چیه ؟؟؟
آیا این قطعه دستکاری شده ؟ و لامپ دیگه ای باید داخلش کار گذاشته بشه ؟
ممنون میشم کمک کنید...

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
می تونید دمای خروجی لامپ رو اندازه بگیرید ؟منظورم دمای نشان داده شده توسط خود دستگاه نیست ،بلکه خودتون اندازه بگیرید .کل سیستم دستگاه IR همون لامپ هست و چیز خاص دیگه ای نداره .منتهی چون نسبت به اندازه اش توان بالایی داره و بیشتر ،گرما از خودش ساطع میکنه تا نور .البته بخاطر جنس رشته بکار رفته در لامپ هم هست .
اگه لامپ سیاه شده باشه ،باید تعویضش کنید .یعنی در کل هر 3 یا 4 ماه یکبار در صورت کارکرد مداوم دستگاه ،لامپ باید تعویض بشه .
موفق باشید .

nema_4d

کاربر vip
کاربر
2013-02-18
56
76
اصفهان
سلام دوست عزیز ،بله لامپ دور تا دورش سیاه شده ولی دمای اون رو هنوز تست نکردم . اما همانطور که عرض کردم حرارتش در حد ذوب کردن خمیر فلکسی هست.
طبق فرمایش شما احتمالا لامپ باید عوض بشه . میتونم بپرسم برای خرید این لامپ باید کجا سراغ بگیرم و مشخصات دقیق این لامپ چی هست ؟؟؟؟

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
تا جایی که بنده اطلاع دارم ،پاساژ امجد ،پله ها رو که می رید پائین ،سمت راست پاگرد یه مغازه هست که موجود دارند این مدل لامپ رو .طبقه بالا گوشه سمت راست هم دارن .مشخصات خاصی نداره و کافیه بگید برای دستگاه IR هست .چون تنوع مدل ندارند .اگه سیاه شده باشه موعد تعویضش هست و نیازی به تست دما ندارید .
موفق باشید .

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام
پارسال که بنده قیمت گرفتم ،در حدود 120 تومن بود .بعید می دونم قیمتش پائین بیاد .مضاف بر اینکه کل پاساژ امجد فقط 2 تا فروشنده این لامپ رو دارند .با اینحال قیمت گرفتید اعلام کنید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

nema_4d

کاربر vip
کاربر
2013-02-18
56
76
اصفهان
سلام به همه دوستان و سروران گرامی ، بنده هرچه در بازار طالقانی اصفهان گشتم این لامپ رو پیدا نکردم . فقط مونده یک مغازه هست !!!
همکارهاش گفتند که ایشون از این لامپ داره ... ولی تعطیل بود!!!
اما اگر گیرم نیومد دقیقاً از کجا باید بخرم . از دوستان کسی هست که بتونه راهنمائی کنه؟؟؟
خیلی ممنونم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
سلام به همه دوستان و سروران گرامی ، بنده هرچه در بازار طالقانی اصفهان گشتم این لامپ رو پیدا نکردم . فقط مونده یک مغازه هست !!!
همکارهاش گفتند که ایشون از این لامپ داره ... ولی تعطیل بود!!!
اما اگر گیرم نیومد دقیقاً از کجا باید بخرم . از دوستان کسی هست که بتونه راهنمائی کنه؟؟؟
خیلی ممنونم...
دوستان گفتن تهران داره این لامپ رو شما تو اصفهان میگردین.حتی آدرس دقیقشم ذکر کردن مهندس
'

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا