آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن کامپیوتر در مادربرد abit-i45c

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
دوست خوبم
الان سیستم دقیقا در چه وضعیتی هست ؟
شما cpu و رم و کارت گرافیک و کیبورد رو وصل و مادربرد رو روشن کنید و ببینید تصویر دارید یا خیر.اعلام نتیجه بفرمائید تا تاپیک مبهم نشه .
موفق باشید .
سلام شرمنده تاپیک را گم کردممن تمام اجزاء را وصل کردم بعد دیگر خاموش نمی شود و درست شده اما هنوز موقع نصب اخطار f3 را می دهد با هارد یا کابل دیگر امتحان کردم با ویندوز پک 3 هم امتحان کردم که از ساتا حمایت می کنه
یکی از همکاران همشریم می گوید ماله پایه رم هست اگر مشکل از پایه رم باشه آیا این مشکل می افتد؟

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
حالا رم رو سوار کنید. رم رو از دو گوشه بالا فشار بدید داخل اسلات بطوریکه گیره های اسلات در دو طرف قسمت فرو رفته دو طرف رم رو احاطه کنه

کاری که گففتید را هم انجام دادم بعد از آن لطفا کمکم کنید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
اگه ممکنه منظورتون از ارور F3 رو بفرمائید .اگه منظورتون کپی نشدن فایل ها هست ،بله می تونه از معیوب بودن رم باشه .اگه براتون مقدور هست یه عکس از موقعی که ارور رو نشون می ده آپلود کنید .
موفق باشید .

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام و صبح بخیر

اینم اخطارش
DSC07932.JPG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
دوست عزیز این نشون میده اتصال مادربرد با هارد برقرار نیست
1-کابل برق هارد وصل نیست
2- کابل دیتا هارد درست وصل نیست
3-تنظیمات بایوس مربوط به هارد درست نیست.(چون شما بایوس رو ریست کردید شاید نیاز به تنظیم دوباره دارد9

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام
دوست عزیز این نشون میده اتصال مادربرد با هارد برقرار نیست
1-کابل برق هارد وصل نیست
2- کابل دیتا هارد درست وصل نیست
3-تنظیمات بایوس مربوط به هارد درست نیست.(چون شما بایوس رو ریست کردید شاید نیاز به تنظیم دوباره دارد9
چند با با هارد های دیگه امتحان کردم نشد حالا می خوام هارد خودمو بندازم روش ببینم کار می کنه یا با برد دیگه ای امتحان کنم ببینم جواب می ده
شب جوابشو براتونمی فرستم بازم ممنون تا اینجا کمکم کردید

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
دمتون گرم یک بار دیگر من تمام مراحل را تست کردم و تمام نکانتی را که فرمودین را مو به مو انجام دادم از همکارم چند هارد را گرفتم و تست کردم تا آخرش یه هارد از خودم زدم با کمال ناباوری دست شد
ممنون

بالا