آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: طول کشیدن 3 دقیقه صفحه نخست dos

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام و درود
می خواستم بدونم صفحه نخستی که کامپیوتر روشن میشه باید چند دقیقه صبر کنیم بعدش میگه بایدویندوز عوض کنیم
می خواستم بدونم آ

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام و درود
می خواستم بدونم صفحه نخستی که کامپیوتر روشن میشه باید چند دقیقه صبر کنیم بعدش میگه بایدویندوز عوض کنیم
می خواستم بدونم آ

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام و صبحتون بخیر من هم احتمال می دهم از هارد هم باشه الان من در حال ویندوز عوض کردن هستم
خواستم از نرم افزار acronic استفاده بکنم که برشگردونم اما نشد میگه ایمجها رو پیدا نمی کنه منم الان در حال نصب ویندوز xp هستم
لان اخطار نصب داده و اخطار f3 می ده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
اگه ممکنه مشکل رو بصورت کامل شرح دهید .صورت مسئله واضح نیست .اگه منظورتون از اخطار ( F3 ) اینه که حین خواندن و کپی کردن فایل ها پیغام خطا می ده ،این ایراد می تونه بخاطر معیوب بودن رم یا DVD و یا حتی نسخه ویندوزی که نصب می کنید باشه .بهتره ابتدا DVD رو تعویض کنید و یا نسه دیگه ویندوز رو نصب کنید .اگه مشکل پابرجا بود رم ها رو تعویض کنید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
دوست خوبم
اگه ممکنه مشکل رو بصورت کامل شرح دهید .صورت مسئله واضح نیست .اگه منظورتون از اخطار ( F3 ) اینه که حین خواندن و کپی کردن فایل ها پیغام خطا می ده ،این ایراد می تونه بخاطر معیوب بودن رم یا DVD و یا حتی نسخه ویندوزی که نصب می کنید باشه .بهتره ابتدا DVD رو تعویض کنید و یا نسه دیگه ویندوز رو نصب کنید .اگه مشکل پابرجا بود رم ها رو تعویض کنید .اعلام نتیجه بفرمائید .
موفق باشید .
سلام ممنون
این کامپیوتر صفحه اول بسیار کند بالا می مود بعدش که ویندوز بالا می آمد احتمال دادم مال هارد باشه
بعد ویندوز عوض کردم دیدم اخطار f3 می ده بعد استاد عزیز فرمودند کابلها رو چک کن من هم انجام دادم فکر کنم درست شده چون الان اخطار ویندوز f3 هم نداد
ممنون
الان دارم ویندوز را عوض می کنم اگر نشد باز هم مزاحم می شوم ممنون
درست شد ممنون مال کابل بودش

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

esieee

کاربر
2011-08-29
21
15
اگر با توضیحات بالا درست نشد پاور رو چک کنید ببیند ایرادی نداشته باشه
یه کامپیوتر داشتم اینطوری بود همه کارهای بالا رو انجام دادم نخست درست میشد ولی بازم برمیگشت به حالت نخستش ایراد از پاورش بود
شادکام باشید

بالا