آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن و 8 بار چشمک زدن چراغ شارژ لبتاپ hp مدل 4520s

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghoshiry

sisiric

کاربر
2010-12-15
2
1
با سلام
منم همین مشکل رو با لپ تاپ اچ پی مدل 6930 دارم
شارژر رو وصل میکنم ، چراغ شارژر 8 بار چشمک میزنه. نمیدونم مشکل سخت افزاریه یا مربوط به بایوس
تو نت هم خوندم نتونستم بایوس رو با روش هایی که گفتن (نگه داشتن چند کلید) بازسازی کنم.
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Napellon

کاربر
2015-10-12
4
4
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده تو این فروم تازه وارد هستم، مشابه همین مشکل رو با لپ تاپ HP 4540s دارم، چراغ caps lock مدام در حال روشن و خاموش شدن هست و بالا نمیاد، ولی یکم که باهاش و میرم و باطری رو ازش جدا می کنم و شارژر میزنم و ... بعضا سیستم بالا میاد

1. میتونه این مسئله با بازگردانی BIOS حل بشه؟ اگر میشه لطفا بفرمایید چطوری این کا رو بکنم
2. آیا نیاز به آپدیت BIOS داره؟ این رو هم بفرمایید که چطور؟
3. مشکل سخت افزاری هست و نیزا به تعویض برد داره؟

ممنون

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده تو این فروم تازه وارد هستم، مشابه همین مشکل رو با لپ تاپ HP 4540s دارم، چراغ caps lock مدام در حال روشن و خاموش شدن هست و بالا نمیاد، ولی یکم که باهاش و میرم و باطری رو ازش جدا می کنم و شارژر میزنم و ... بعضا سیستم بالا میاد

1. میتونه این مسئله با بازگردانی BIOS حل بشه؟ اگر میشه لطفا بفرمایید چطوری این کا رو بکنم
2. آیا نیاز به آپدیت BIOS داره؟ این رو هم بفرمایید که چطور؟
3. مشکل سخت افزاری هست و نیزا به تعویض برد داره؟

ممنون

دوست گرامی تاپیک جدید برای خودتون با ذکر مدل و مشکل ایجاد کنید . مطلقا در تاپیک کاربران دیگه مشکلات خود رو مطرح نکنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amingpx

salmanian_h

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2014-01-11
395
359
دوستان عزیز لپ تاپ های hp شارژر مخصوص دارند که اگه شارژر خودشون نباشه این مشکل هست --اهم کانکتور وسط و برق شارژر با بقیه فرق میکند ---بیخودی وقتتون را روی بایوس نزارید

بالا