آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن g41mt-d3 بعد از نصب گرافیک آنبرد

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
با سلام خدمت اساتید محترم. سیستمی برای نصب ویندوز seven برام اوردن که ویندوز xp بدون مشکل کار میکرد. ویندوز سون 32 به راحتی نصب شد فقط وقتی ویندوز گرافیک آنبرد رو میشناسه دیگه تصویر نمیده ویندوز لوده ولی روی مانیتور صفحه مشکی و وسط آن کادر OUT OF RENG 68.6KHZ/85HZ میده. در safemode ویندوز بالا میاد وقتی گرافیک رو disable میکنم ویندوز بالا میاد ولی به محض enable کردن و ریست شدن سیستم دیگه بالا نمیاد. مشخصات سیستم مادربرد GIGA GA-G41mt-d3 رم 2 هارد 500 سی پی یو 2.8
کارهای انجام شده : 1 - کلیرسیمیوس 2- آپدیت بایوس 3- گرفتن آخرین ورژن درایور گرافیک از سایت گیگا و نصب آن

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل

درود .. دوست عزیز مدل مونیتور تون رو ذکر نفرمودید ...

[hide]دوم اینکه روی دسکتاپ کلیک راست کنید و از قسمت screen resolution برید رو گزینه advanced setting .

Capture.jpg

تو همین صفحه اول نوشته list all mode . اونو روی 1024*768 و 50هرتز ست کنید .یا تست کنید ببینید کدوم حالت بهتون تصویر بهتری میده .
[/hide]

اعلام نتیجه لطفا !

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289

درود .. دوست عزیز مدل مونیتور تون رو ذکر نفرمودید ...

hidden content may not be quoted

اعلام نتیجه لطفا !

استاد گرامی مدل مانیتور lg 1941 و زمانی که گرافیک disable هست در این قسمت 1024by768 (32 ست هست و وقتی enable میشه ریستارت میشه و دیگه تصویر بالا نمیاد که کاری انجام بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
خب . این دو سوال رو جواب بدید

1. آیا تو ویندوز xp این مشکل رو داشتید ؟ حتی بعد از نصب درایور گرافیک انبرد ؟

2.آیا با گرافیک اکسترنال در محیط سون امتحان کردید ؟
-----------------------
معمولا تو سون گرافیک انبرد اتوماتیک شناسایی میشه . در مدل شما ظاهرا باید درایور انبرد اینتل نصب شود . درایور گرافیک را uninstall کرده و این درایور را بعد از ری استارت نصب کنید
ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_vga_intel_vista_w7_32.exe

گرافیک شما در چیپ شمالی قرار گرفته . ان شاءالله مشکلتون مرتفع شود ,

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
خب . این دو سوال رو جواب بدید

1. آیا تو ویندوز xp این مشکل رو داشتید ؟ حتی بعد از نصب درایور گرافیک انبرد ؟

2.آیا با گرافیک اکسترنال در محیط سون امتحان کردید ؟
-----------------------
معمولا تو سون گرافیک انبرد اتوماتیک شناسایی میشه . در مدل شما ظاهرا باید درایور انبرد اینتل نصب شود . درایور گرافیک را uninstall کرده و این درایور را بعد از ری استارت نصب کنید
ftp://download.gigabyte.ru/driver/mb_driver_vga_intel_vista_w7_32.exe

گرافیک شما در چیپ شمالی قرار گرفته . ان شاءالله مشکلتون مرتفع شود ,

استاد عزیز و گرامی قبلا هم عرض کردم در ویندوز xp مشکلی نداشت و درایور را هم unistall کردم و درایور رو هم از همان قسمت دانلود کردم ونصب نمودم ولی مشکل پابرجاست. با گرافیک غیر آنبرد در محیط سون امتحان کردم مشکلی وجود نداره.

• Like

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
خب . پس با یک مونیتور دیگه تست کنید . ترجیحا wide نباشه .

اعلام نتیجه

• Like

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
سلام

کارت گرافیک رو خارج کنید و خازن مین رو هم چک کنید در صورت صحت از همون سیف مود بالا بیایید و در قسمت سیستم ریستور ویندوز رو به قبل از نصب درایور گرافیک ریستور کنید و بعد با حالت عادی ویندوز که بالا اومد رزولیشن رو تنظیم کنید ببینید بازم مشکلی هست

بعد میتونید درایور رو دوباره نصب کنید و قبل از ریستارت کردن رزولیشن رو تنظیم کنیدالبته مورد یا مربوط به درایوری که دانلود کردین هستش یا آنتی ویروس اجازه نصب رو کامل نمیده حالا به هر جهت یا اینکه چیپ یا بایوس مورد دارن

راستی ورزن بایوس مینبرد چنده ؟

• Like

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
با یه مانیتور 17 امتحان کردم مشکلی نداشت ولی مشکل ما اینه که مانیتور مشتری wide هستش. چطوری این مشکلو حل کنم
شما لطف کن وقتی ویندوز سون درایورش نصبه و داری تصویر میبینی برو تو همون قسمت List modes و تنظیمات جدید رو اعمال کن.یعنی بزار رو یه رزولوشن که 16.9 باشه.
در نهایت سعی کن هرتز رو زیر ۶۰ بیاری

آخرین ویرایش:
  • Like

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
338
Qazvin
parselectric.gigfa.com
کلید f8 رو موقع بوت بزن و تو حالت VGA سیستم رو بوت کن و اونجا تنظیمات جدید تصویر رو تنظیم و سیو کن.

• Like
بالا