آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن تصویر مادربرد MSI مدل MS-7392 VER:1.2

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
با سلام خدمت تمامی اساتید گرامی. مادربرد فوق تصویر نمی ده و روی دیباگر هم هیچ کدی نشون نمیده البته هر چهار led دیباگر روشنه. سی پی یو در حد نرمال گرم میشه و چیپ جنوبی هم گرمای خیلی کمی داره. ظاهر مادربرد هم سالمه از اساتید و دوستان ارجمند تقاضای راهنمایی دارم.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
لطفا دقیق توضیح دهید چه چراغ هایی روشن هست ؟
ولتاژ گیری کردید ؟
بایوس زدید ؟
پردازنده رو عوض کردید ؟
از سلامتی پاورتون مطمئن هستید ؟

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
لطفا دقیق توضیح دهید چه چراغ هایی روشن هست ؟
ولتاژ گیری کردید ؟
بایوس زدید ؟
پردازنده رو عوض کردید ؟
از سلامتی پاورتون مطمئن هستید ؟

ضمن تشکر از جنابعالی از سلامت پاور مطمئنم. چهار چراغ D1 , D2 , D3 , D4 روی دیباگر زمان استارت روشن میشن ولی دیباگر هیچ کدی رو نشون نمیده. پردازنده رو عوض کردم به شدت داغ میکنه. بایوس نزدم چون قبلا مشابه این مادربرد مشکل بایوس داشت کد 39 نشون میداد اما الان هیچ کدی ندارم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
سلام عزیز جان اول حتما بایوس بزن و ولتاژ گیری کن و بنویس چه ولتاژایی رو داری مدل چیپ جنوبی هم ذکر کن

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
ضمن تشکر از جنابعالی از سلامت پاور مطمئنم. چهار چراغ D1 , D2 , D3 , D4 روی دیباگر زمان استارت روشن میشن ولی دیباگر هیچ کدی رو نشون نمیده. پردازنده رو عوض کردم به شدت داغ میکنه. بایوس نزدم چون قبلا مشابه این مادربرد مشکل بایوس داشت کد 39 نشون میداد اما الان هیچ کدی ندارم.

من گیج شدم شما کد دارید یا ندارید ؟
چراغ ریست روی دیباگر روشنه ؟
شما حتما بایوس رو بزنید و حتما روی یک ایسی دیگه تست کنید .
اسلات های رم و سوکت cpu رو با فرچه و تینر شستشو بدید بعد از چند ساعت که خشک شد تست کنید .

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست خیلی متوجه منظورن نشدم ولی اگه کد 39 داشته بودین،بهتره بگم ابتدا به یه کارت گرافیک دیگه استفاده کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD
بالا