آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ریست شدن لپ تاپ دل DELL INSPIRON 5110 i7

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام.بله ویندوز روش نصب میشه و هیچ مشکلی نداره .همه درایورها هم وصل میشه و ویندوز راحت کار میکنه فقط بعد یه مدت ریست شده و پیغام که عکسش رو گذاشتم میده و وقتی با دکمه پاور خاموش میکنم و روشن میکنم باز ویندوز بالا میاد و به درستی کار میکنه

هاردی که سلامتش تو برنامه های خواندن اسمارت پائین هست . 100 درصد تو نصب ویندوز و بعد از نصب ویندوز به مشکل میخورند . با یک هارد سالم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید .

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با سلام و عرض خسته نباشید. خدمت همه دوستان واساتید گرامی که یاری کردند.با تعویض هارد مشکل حل شد.همچنین سیلکون سی پی یو وگرافیک نیزتمیز وتازه شد.فقط از زیر لپ تاپ باد داغ میزنه.مشکلی نداره؟ با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
یعنی فن یه سره از ابتدای روشن شدن لپ تاپ کار میکنه و حرارت خارج شده غیر طبیعی هست؟اگه اینطوری باشه احتمالا هیت سینک کاملا سر جای خودش قرار نگرفته ،اگر حین اجرای برنامه خاصی فن کار میکنه و باد گرم خارج می شه این طبیعی هست .
موفق باشید .

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با تشکر.هنگام استفاده معمولی گرماش دست رو نمی سوزونهو سرعت باد کمه ولی هنگام اجرای بازی pes2013 داغ میشه و سرعت باد زیاده

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
در اینجا لازم می دونم یک توضیح خدمت دوستان عرض کنم مشکل دوستمون دققا هارد بود چون من تاپیک را ندیده بودم دارم الان پیام میدمهارد دوستمون بد سکتور سخت افزاری داره و یکم که کار می کنه یکسری از قسمت ها را نمی تونه بخونه و ریست میشه و بعد از ریست شدن هد همونجا گیر کرده و باعث میشه هارد شناسائی نشه وقتی خاموش کامل میشه هد میاد سرجاش و دوباره کار میکنه و همون آش و همون کاسه تکرار میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnam021

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
در کل برای این مدل بهتره یک کول پد خوب بگیرید .

بالا