آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: درخواست کمک مهندس صدیقی از سوی اساتید برجسته و اعضای اتحادیه صنف کامپیوتر و دیگر عزیزان حاظر در سایت

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
سلام اقای مهندس از خدا توفیق روز افزون برایتان ارزو میکنم انشاا... در پناه حق همیشه سالم و سلامت باشید .
تمام دوستان می دونند این اموزشگاههایی که با تبلیغات فریبنده فقط بفکر سود و منافع خود هستند و هیچ وقت چیزی رو که باید یاد بدن رو نمیدن . فقط افرادی مانند شما که تعداد محدودی هستند اینطور خالصانه خدمت میکنند
من دست شمارو از دور خالصانه می بوسم
خدا یار و نگهدارتان

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
درود

جناب مهندس صدیقی عزیز بسیار ناراحت شدم که چنین جسارتی به شما کردند و بیشتر از اون ناراحت شدم که جلوی نشر علم را می گیرند !
مهندس من خودم به شخصه عاشق تحصیل و نشر اون هستم چون ذکات دانش آموختن نشر دانش هست . متاسفانه بعضی از افراد بازاری که همیشه هم قدرت دست اونها هست سنگ جلوی پا می اندازند ولی با توکل به خدا و همون امام حسین که کار رو شروع کردید جلو بروید انشا الله از پسشون بر می آیید ما جامعه تعمیرکاران و طراحان الکترونیک نیز پشت شما هستیم
بنده ساکن تهران هستم هرگونه کمکی از من برمیاد در خدمتم

یا علی

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
262
309
اصفهان
سلام.
مهندس صدیقی عزیز.
ضمن همدردی و تاسف بابت مسئله پیش آمده چند نکته را جهت یاد آوری خدمت تان عرض میکنم.

اولا نشر کتاب یا جزوات آموزشگاهی انحصاری اگر شما مولف آن نباشید و تاییده کتبی نداشته باشید طبق قانون جرم محصوب میشود ( استناد به مفاد قانونی )

اما اگر خود مولف آن باشید و انحصار آن را قانونی واگذار نکرده باشید هیچ منع قانونی ندارد .

معذالک اگر بابت این مسئله مشکل داشتید بنده با چند تن از دوستان حقوقی خبره بطور رایگان در اصفهان ، خدمت هستیم .

موفق باشید.

بالا