آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ارور مین برد بایوستار گروپ p4m900-m7fe

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
اون توصیه پاور هم حتما در نظر داشته باش . دمای cpu رو هم با برنامه hwmonitor چک کن . چون cpu که حرارتش بالا میره سیستم کند میشه .

دوست خوبم آقا بهادر عزیز به توصیه شما عمل کردم برای دی وی دی رایتر و هارد از یک شاخه برق گرفته بودم جدا کردم و هر کدام را بر شاخه دیگری گذاشتم مشکل هنگ کردن تا حدودی حل شد و برای تهیه پاور خود و سفارش پاور شما دارم میرم گشتی بزنم
بایوس نصب شد ولی در هنگام روشن کردن مارک شرکت بایوستار می آید که زیرش نوشته تنظیمات با کالید دلیت و ادامه با کلید تاب
ارور سی پی یو حل شد ولی f1 همچنان باقی می باشد اگر تنظیماتی باید انجام دهم ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
دوست خوبم آقا بهادر عزیز به توصیه شما عمل کردم برای دی وی دی رایتر و هارد از یک شاخه برق گرفته بودم جدا کردم و هر کدام را بر شاخه دیگری گذاشتم مشکل هنگ کردن تا حدودی حل شد و برای تهیه پاور خود و سفارش پاور شما دارم میرم گشتی بزنم
بایوس نصب شد ولی در هنگام روشن کردن مارک شرکت بایوستار می آید که زیرش نوشته تنظیمات با کالید دلیت و ادامه با کلید تاب
ارور سی پی یو حل شد ولی f1 همچنان باقی می باشد اگر تنظیماتی باید انجام دهم ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس

باید از قسمت STANDARD BIOS فلاپی رو دیسیبل کنید .
یک 330 گرین کار کرده هم کافیه برای این سیستم .

آخرین ویرایش:
بالا