آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: اموزش هک و ضد هک مودم های وای فای

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام وخسته نباشید
میشه توضیح بدید مک چیه
واینکه من مودمم تی پی لینکه چند وقتی هس احساس میکنم هک میشه رمز ورودم هم سخته ترکیبی از حروف و اعداد، میشه راهنمایی کنید چطوری امنیتشا بالا ببرم
سلام
اگر wap2 استفاده کرده باشین و wps خاموش باشه و فایروال هم روشن واقعا هک کردن آن به این راحتی نیست ولی میتوانید در تنظیمات مودم در قسمت فایروال allow list تعریف کنید یعنی فقط مک آدرسهایی که اونجا تعریف کنید مجاز هستند به مودم وصل شوند.
همچنین black list هم داره که اگر این رو انتخاب کنید هر مکی که وارد کنید دیگر اون دستگاه نمیتواند به مودم وصل شود

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام و عرض ادب

جناب مهندس نکویی من هر کاری کردم نتونستم به هیچ مودمی کانکت بشم
مودم ها رو پیدا میکنه وقتی روی مودم ها کلیک میکنم ؛یه شماره 8رقمی بهم میده که این شماره رو در قسمت wifi لب تاپم وارد میکنم که کانکت بشم ولی وارد نمیشه .
اخه چیز خاصی هم نداره که بخایم بگیم اشتباه دارم انجام میدم

شما از چه طریقی تست کردید و کانکت شدید ؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما از روش pin میرید. ساده تر اینه که همزمان که کلید wps رو نگه داشتید روی مودم، گوشی خودتون رو بزنید بهش کانکت بشه.

من چیزی که گفتم اتصال غیر قانونی بود. یعنی من wps ها رو هک می کنم و بدون اینکه طرف مقابل بخواد بهش وصل میشم!! این بحثش فرق میکنه.

شما باید به صورت قانونی وصل بشید یعنی مودم به شما این اجازه رو داده باشه. روشش هم من بالا گذاشتم دقیقا همون هست و من بارها تست کردم و وصل شدم. تنظیمات مودم بخش wps هم چک کنید شاید اونجا گزینه ای فعال هست که نمیتونید وصل بشید.
البته به گوشی یا لپ تاپ شما هم مربوط میشه شاید اونم از wps پشتیبانی نمیکنه! باید هر دو دستگاه از این تکنولوژی پشتیبانی بکنن.

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام چرا با نرم افزار لب تاب براحتی امکان پیدا کردن رمز وایرلس است اما با نرم افازهای اندرئید همین بسته امانش نیست کمی توضیح می فرمائید
ممنون و سپاسگذار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
من متوجه منظورتون نشدم. یعنی شما با لپ تاپ رمز وایرلس رو پیدا می کنید ولی با گوشی نمیتونید؟ چجوری با لپ تاپ رمز وایرلس رو پیدا می کنید؟؟

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
دستتون درد نکنه خوب با نرم افزارهای که توی بسته .......... بود من روی لب تاب نصب کردم اندروئیدشم بود ریختم روی موبایل اما پیدا می کرد ولی رمزو نمی داد می گفت دوباره امتحان کن یا می گفت شاید مک داده روتم بودش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
من لینک شما رو حذف کردم چون قرار دادن آن در سایت خلاف قوانین می باشد. لطفا به هیچ عنوان نه از طریق پیام خصوصی و نه از طریق محتوای پست لینک چنین نرم افزار هایی را در سایت قرار ندهید. هم از نظر اخلاقی درست نیست و هم سایت فیلتــر میشه.

درضمن نرم افزار موبایل آن هم هست که درست کار کند! ولی نمی تونم اون رو برای کسی در سایت قرار بدم. این تاپیک جهت آموزش مقابله با این نرم افزارها و ترفندها باز شده است و دقت کنند که اگر دوستان مودم قدیمی دارند حتما wps آن را خاموش کنند و اگر خیلی جدید هست ممکنه خودش این باگ را برطرف کرده باشد چون در مودم های جدید این باگ اکثرا برطرف شده.

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
دوستان مودم سیسکو واقعا امنیت بالایی داره تا حالا 10 نفر اومدن به نبرد با مودم داداشم اما شکست خورده برگشتن اصلا واسه خودش غولیه هک نمیشه

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام
دوستان کسی با ویندوز هشت امتحان کرده
ویندوز هشت برنامه جامپ رو JumpStart صفحه ابی میاره همونجوره که گفته شده به این برنامه نیاز هم نیست
ولی توی قسمت Dumpper که شبکه رو پیدا میکنه بعد ازون نمیدونم چیکار کنم؟؟

بالا