آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن لپ تاپ سونی VGN FS 8900

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
دستگاه را مشتری اورده دستگاه وقتی به شارژر میزنی اصلا فرقی نمی کنه وروشن نمیشه شاژر را تست کردم و سالم بود با شارزر دیگم تست کردم ولی وقتی وصل می کنم اصلا لامپی روشن نمیشه (نه پاور نه شارز باطری)
ودستگاه اصلا استارت نمی زنه

DSCN3820.jpg

DSCN3824.jpg

پیوست‌ها

ashil_4444

کاربر
2009-11-04
11
9
دوست عزیز بنظر من اول ولتاژهای ۵ و ۳.۳ استند بای رو اندازه گیری کنید.اگه ممکنه براتون ولتاژهای سی پی یو - رم و جی پی یو رو بگیرید اگه ولتاژ دارید به احتمال زیاد مشکل از بایوس هستش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
در ادامه راهنمائی های دوستان ،از قسمت ورودی جک شارژ ولتاژگیری کنید و ببینید کدوم ولتاژها رو دارید .ولتاژ سوئیچ پاور و همچنین اطراف I/O و آی سی بایوس رو اعلام بفرمائید .از سالم بودن سوئیچ پاور هم اطمینان حاصل کنید .
موفق باشید .

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
با سلام میزان ولتاژ باری بک اپ را تست کنید حتما باید ۳ ولت به بالا باشد یه کلیر هم کنید . اب خوردگی لپ تاپ را حتما با دقت چک کنید . پورت های یو اس بی چک چشمی شود . با وصل کردن شارژر حتما باید ۵ ولت روی یو اس بی ها داشته باشید . به غیر از یک پایه از پورتهای یو اس بی دیگر پایه ها نباید با گراند شورطی داشته باشد ، بد نیست اگر فایل حتما سالم را داشته باشید بایوسی رایت کنید . در ضمن من در این مدل خرابی چیپ جنوبی زیاد دیدم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: blacknaki
بالا