آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: خرید کولرگازی shgeneral

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
سلام
استادان یه کولر گازی shgeneral30000 برام به قیمت 1950000 اوردن اصلا تا حالا این مارک رو ندیدم خواهشا ایا ارزش خرید داره

soheiloooooo

کاربر vip
کاربر
2010-06-24
81
39
این کولر یکی از بی کیفیت ترین و پایین ترین رده های کولرگازی ساخته شده در تاریخ بشر هست و به گمانم خواهد بود.کولرهای جنرال اس اچ و زد اچ و امثالهم خیلی ضعیف هستن اما این ضعف به معنی این نیست که اصلا قابل استفاده نبوده و بسته به نقطه آب و هوایی مورد استفاده ممکنه سالیان سال هم بدون هزینه اضافی برای شما کارایی داشته باشه.اما اگر قصد بکارگیری اون در مناطق گرم جنوبی دارین راحتتون کنم.قیدش رو بزنید و بزارین در حیاط و حتی نصب هم نکنید که هزینه نصب پاتون بیفته

kazem

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-03
221
787
هرمزگان
سلام
استادان یه کولر گازی shgeneral30000 برام به قیمت 1950000 اوردن اصلا تا حالا این مارک رو ندیدم خواهشا ایا ارزش خرید داره

سلام .کمپرسور این مدل روتاری هست فقط برای مناطق مرطوب وشرجی مناسب هست برای مناطق گرم وخشک موتور پیستونی t3

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
این کولر یکی از بی کیفیت ترین و پایین ترین رده های کولرگازی ساخته شده در تاریخ بشر هست و به گمانم خواهد بود.کولرهای جنرال اس اچ و زد اچ و امثالهم خیلی ضعیف هستن اما این ضعف به معنی این نیست که اصلا قابل استفاده نبوده و بسته به نقطه آب و هوایی مورد استفاده ممکنه سالیان سال هم بدون هزینه اضافی برای شما کارایی داشته باشه.اما اگر قصد بکارگیری اون در مناطق گرم جنوبی دارین راحتتون کنم.قیدش رو بزنید و بزارین در حیاط و حتی نصب هم نکنید که هزینه نصب پاتون بیفته

توجه به تاریخ اولین پست

soheiloooooo

کاربر vip
کاربر
2010-06-24
81
39
توجه به تاریخ اولین پست
متوجه تاریخ بودم و از بابت اینکه پاسخ به این سوال برای خریداران بعدی مفید هست و ممکنه سوال خیلی های دیگر هم باشه پاسخ داده شد.اگه حس میکنید پست از درجه اعتبار خارجه مدیران زحمت بکشن برای جلوگیری از شلوغی پاکش کنن

بالا