آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صفحه آبی هنگام اتصال کابل hdmi لپ تاپ acer 5750g به تلویزیون

redsboy

کاربر
2015-03-03
4
4
با سلام

لپ تاپ نامبرده هنگامی که کابل hdmi را به آن وصل میکنیم تا از آن خروجی بگیریم با صفحه آبی مواجه می شود و بعد از چند ثانیه سیستم ریست می شود. با تکرار این اقدام نتیجه همان صفحه آبی می باشد !!!! مشکل از چه قسمتی می باشد !!!
درایور گرافیک دستگاه جدید ترین نسخه روز می باشد!
این مدل لپ تاپ دارای دو گرافیک انویدیا و اینتل هست و در آخرین اقدام از تنظیمات بایوس وضعیت گرافیک دستگاه را بروی اینتگریتد قرار میدهم دستگاه با اتصال کابل hdmi با صفحه آبی مواجه نمی شود!!! و به درستی کار می کند تنها مشکلی که باقی می ماند این است که در این حالت کارت گرافیک انویدیا دستگاه غیرفعال می شود.

اما هنگامی که در تنظیمات بایوس حالت گرافیک را به سوییچبل تغییر می دهم کارت گرافیک انویدیا فعال می شود اما با اتصال کابل hdmi دستگاه با صفحه آبی و ریستارت مواجه می شود !!!ا

پیغام خطای صفحه آبی :

Page fault in non-paged area

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

soly_kardo

کاربر vip
کاربر
2011-01-23
84
272
بوکان
سلام دوست عزیز
من این مشکلو در لپ تاپ دل مدل 5110 داشتم با تعویض cpu برطرف شد پیشنهاد می کنم شما هم تست کنید لطفا نتیجه رو اعلام فرمایید.

• Like

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
سعی کنید اخر ورژن کارت گرافیک را نصب کنید و بگید چه کارهایی کردید؟

• Like

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
شما یک نسخه از درایور NVIDIA که میخواهید عوض کنید حتما قبلش نسخه قدیمی رو حذف کامل کنید . از برنامه Driver Sweeper برای حذف درایور قبلی بهره ببرید .
آخرین درایور چیپ NVIDIA شما این نسخه هست
نسخه‌ی 350.12

redsboy

کاربر
2015-03-03
4
4
شما یک نسخه از درایور NVIDIA که میخواهید عوض کنید حتما قبلش نسخه قدیمی رو حذف کامل کنید . از برنامه Driver Sweeper برای حذف درایور قبلی بهره ببرید .
آخرین درایور چیپ NVIDIA شما این نسخه هست
نسخه‌ی 350.12
سلام
حذف کامل رو انجام ندادم اما نسخه درایوری که جدیدا نصب کردم 347 بوده !!! که همین دو هفته پیش دانلود کردم و نصب کردم! نسخه درایور خود لپ تاپ قبل ارتقا 309 بوده !!!
بنده با کابل vga خروجی لازم رو میگیرم اما با کابل hdmi دستگاه با صفحه آبی میواجه میشه !!!
امشب نسخه جدید را دانلود میکنم و بصورت کامل درایور رو حذف میکنم و نتیجه رو خدمت عزیزان بیان میکنم !!!
تشکر بابت پاسخگوییتون !!!ا

• Like
بالا