آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن تبلت نکسوس

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
سلام من به تبلت اوردند برای تعمیر که روی لوگو اولیه گیر می کرد مدل ایسوس نکسوس 7
من فایل فلش را گیر اوردم وزدم ولی در حین فلش کردن برق رفت والان دستگاه دیگه روشن نمیشه و وقتی که با دکمه ولوم یایین و یاور را می زنم به عنوان apx می شناسه وبا نصب درایور باز دیگه در برنامه شناسایی نمیشه ایا راه حلی داره ویا باکس برای فلش کردن می خواهد وباکس موجود هست؟

hessam2015

کاربر
2015-08-01
4
0
منم دقیقا مشکل شما رو دارم ولی انگار کسی جوابگو نیست

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

مدل دقیق تبلت رو بفرمایید تا فایلهای لازم رو براتون اپ کنم

hessam2015

کاربر
2015-08-01
4
0
دوست عزیز لطفا کمک کنید . نکسوس 7 مدل me370t
در حال دانگرید به اندروید 4.4 بودم که برق رفت و تبلت کاملا خاموش شده دیگه هیچ اثری از زنده بودن درش نیست فقط وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم و کلید پاور و صدای بالا یا پایین و 15 ثانیه می گیرم توی دیوایس منیجر میزنه asus transformer prime apx interface
نمی دونم چکارش کنم چند بار خواستن با نکسوس تولکید برنامه بزنم نمی شه چونکه ایراد adb.fastboot conect می گیره از دوستانی که در این ضمینه تخصص دارند خواهش می کنم راهنمایی کنن و حتی خواستم از طریق برنامه nvflash درستش کنم ولی فایل blob و فایل های bin رو ندارم لطفا اصلا به من بگین این تبلت درست می شه یا نه لطفا کمکم کنید

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان
تا جایی که بنده اطلاع دارم باید فایل ttf از خود گوگل دانلود کنید و با wug آنبریک کنید

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

hessam2015

کاربر
2015-08-01
4
0
ببخشید می شه بیشتر توضیح بدین و اگه ممکنه فایل رو بزارید من گشتم ولی درست متوجه نشدم دنبال چی باید بگردم

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان
باید با یه اینترنت پر سرعت و یه وی .....پی.....ان پر سرعت از سایت گوگل دولوپر رام شرکتی مدل تبلتت رو دانلود کنی که حدود ۴۰۰ مگ میشه بعد با wug nexus toolkit تبلت رو تو حالت bricked/bootloop فلش کنی که تمام حافظه پاک میشه و بوت لودر دوباره بسته میشه

hessam2015

کاربر
2015-08-01
4
0
برنامشو گرفتم ولی مشکل من اینه که وقتی می خوام برنامه بزنم ارور adb.fastboot not found رو می ده دلیلشم اینه که اصلا این تبلت رو حالت ریکاوری مد نمیاد چون خاموشه فقط وقتی وصلش می کنی به کامپیوتر توی دیوایس منیجر می زنه asus transformer prime apx interface

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان
تبلت رو ریکاوری نمیخواد بره باید بره تو فست بوت که اونم باید دستی ببریدش،سرچ کنید تو اینترنت

بالا