آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام
دوستان عزیز طراحی وب سایت های نیمه حرفه ای و تمام حرفه ای با هر امکاناتی که لازم داشته باشید پذیرفته می شود.

وب سایت های درخواستی می تواند شامل فروشگاه آنلاین، خبرگزاری، گالری، آموزشگاه آنلاین یا هر موضوع دلخواه شما را شامل شود. لحاظ کردن تمامی شیوه های SEO جهت بهبود در رنکینگ و بالا بردن بازدید سایت و همچنین رعایت نکات کاملا حرفه ای جهت رضایت شما همیشه مد نظر ما می باشد.

در صورتی که مشهد تشریف داشته باشید می توانید به صورت حضوری هم به دفتر شرکت مراجعه فرمایید.

شماره تماس : 09136684402 آرمین نکویی

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
نمونه کار زیاد هست. براتون پیام خصوصی می کنم. در مورد خود فروشگاه بستگی داره که دقیقا چه امکاناتی نیاز داشته باشید. باید به من بگین و من براتون برآورد قیمت می کنم. معمولا فروشگاه ها از 2 تومان شروع میشه به بالا. بسته به نوع امکانات و حرفه ای بودن فروشگاه.
دقت کنید سایت شما توسط یک تیم طراحی میشه که هر فرد تخصص خاصی داره.

اگر اطلاعات بهتر نیاز داشتید لطفا با شماره موبایلی که قرار دادم تماس بگیرین.
موفق باشید

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام.مهندس بازدید سایت ب چه عواملی بستگی داره؟مثلا همین سایت علی بابا به چه صورت پیکربندی شده,حتی در ابتدای سرچ بصورت new tabاتوماتیک بازمیشه؟یا مثلا سایت های مثا آیسام و...باتشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
بازدید سایت به عوامل بسیار زیادی بستگی داره که شما اگر SEO را با دقت در سایت رعایت کنید می توانید به بالا رفتن بازدید کمک کنید. اما همه چیز فقط SEO نیست. محتوای سایت، اینکه چقدر خاص باه یا نیاز جامعه باشه همترین عامل در تعداد بازدید هست.
اگر محتوا به اندازه کافی برای کاربران انگیزه ایجاد بکنه حالا مهم SEO هست که شما بتوانید به خوبی سایت را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بالا بیارید تا به راحتی با کلمات کلیدی قابل جستجو باشه. که جهت اینکار هم تکنیک های بسیار زیادی وجود داره که رعایت مجموعه ای از آنها و مخصوصا رعایت کردن قوانین موتورهای جستجو در هنگام طراحی وب سایت کاملا تأثیرگذار خواهد بود.

اگر در گوگل سرچ کنید تکنیک های SEO موارد بسیار زیادی میاد که خیلی از آنها هم تجربی می باشد.

با تشکر
موفق باشید

بالا