آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: شارژ نشدن لبتاب دل 1520 وکار نکردن فن سی پی یو

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام خدمت اساتید گرامی برام یک لبتاب دل 1520 آوردن که خاموش کامل بود بعد برسی متوجه داغ شدن شدید آیسی IO شدم آی سی IOرا عوض کردم دیگه داغ نکرد با پروگرم کردن آی سی فلش لب تاب روشن شده ولی اول اینکه فن سی پی یو کار نمی کند دوم شارژ نمی کند شارژ را که وصل می کنم یک لحضه چراغ شارژ یک چشمک میزنه وخاموش میشه شارژ هم نمیشه لطفا راهنمایی نمایید
ضمنا فیش شارژر یک سوزنی وسط داره که هیج ولتی ندارد فقط بدنه داخلی فیش وبیرون فیش 19 ولت داره آیا شارژر مدلش همینطوریه چون من شارژر دیگه دم دست ندارم ممنون میشوم راهنمایی نمایید

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام
دوست عزیز اون سوزن شارج مدلش همونجوریه ...وقتی ولتاژ میاد پس سالمه شما اول سوکت شارج خود لپ تاپو چک کنید احتمالا شکستگی یا لحیم سردی داره ./.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بفرمائید در این حالت تصویر دارید یا خیر؟از سالم بودن باتری و شارژر اطمینان حاصل کنید .اگه تصویر ندارید بهتره اول روی این مشکل کار کنید و در مرحله بعد به مشکل شارژ نشدن باتری .
موفق باشید .

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
دوستان ممنون از راهنمایی هایتان
دوستان عرض کنم که با شارژر روشن می شودتصویر هم دارد و فکر کنم مشکل شارژ حل شد چون چراغ شارژ روشن میشه و سر باطری حدود 8 ولت دارم فقط هنوز فن سی پی یو روشن نمی شود سوکت فن سه پایه دارد که وسط + و اطراف - و 3.3 ولت دارد ولی فن روشن نمی شود لطفا راهنمایی نمایید
DSC00014.jpg

آخرین ویرایش:

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
بدون فن هرگز بیش از۱۵ثانیه لپ تاپ روروشن نکن!!!فن سی پی یو رابافن سالم تست کن!بعدازاینکارآ ب شارژر وباطری,برس!خروجی لپ تاپ,قسمت سوکت باطری را ولتاژ گیری کن.نتیجه رااعلام کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
فن رو با منبع تغذیه 5 ولت بده ببین روشن میشه . اگر روشن نشد باید تعویض کنید .

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام خدمت اساتید گرامی ممنون از راهنمایی هایتان
دوستان یک مشکل به مشکلات ای لبتاب اضافه شد کلا تصویر هم رفت و چراغ قفل 9 که عکس شو گذشتم چشمک می زند یک سوال دیگه هم داشتم باطری هم شارژ نمی شود ولتی که سر کانکتور باطری میاد 7.92آیا درسته ممنون میشوم راهنمایی نمایید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
ارور رم میده فک کنم