آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نصب نشدن ویندوز در هارد ساتای سامسونگ مدل hd161hj

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
سلام دوستان..هارد مذکور رو برای تعمیر آوردن که اصلا توی بایوس شناسایی نمیشد...دیود ورودی برق اون سوخته بود که عوض کردم و این بار توی بایوس شناخنه شد..تونستم با هایرنس بوت اطلاعات حیاتی اونو بالا بیارم و در هارد دیگه کپی کنم..تمام پارتیشنهای هارد رو حذف و پارتیشنهای جدید ساختم..مراحل ساخت پارتیشن به درستی انجام میگیره اما به محض اتمام فرایند ساخت پارتیشن،پارتیشنها حذف میشن..چند بار این کارو کردم..(توجه داشته باشن اساتید عزیزکه تمام مراحل ساخت پارتیشن و... در محیط هایرنس بوت یا همون محیط ویندوز ایکس پی مینی انجام شده)..در ضمن مراحل نصب ویندوز ایکس پی توسط این هارد تا مرحله ای جلو میره که نیاز به انتخاب لوکیشن نصب ویندوز هست..از اونجا به بعد دیگه جلو نمیره..نظر دوستان چیه برای این این مشکل؟؟؟آیا نیاز به فریمور هست یا....

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
هارد رو روی سیستمی دیگه قرار بدید
یک تصویر از hdd sentinel قرار بدید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
کابل دیتای ساتا رو به اولین پورت ساتا ( در بعضی مادربردها SATA0 و در بعضی دیگر SATA1 ) وصل کرده و تست کنید .
موفق باشید .

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
دوست خوبم
کابل دیتای ساتا رو به اولین پورت ساتا ( در بعضی مادربردها SATA0 و در بعضی دیگر SATA1 ) وصل کرده و تست کنید .
موفق باشید .
مهندس این کار رو انجام دادم...مراحل نصب ویندوز xp تا جایی ادامه پیدا میکنه که نیاز هست یک درایو برای نصب ویندوز انتخاب کنیم..درایو رو انتخاب میکنیم..فرمت هم میشه ولی وقتی میخواد فایلهای مورد نیاز ویندوز رو در درایو ذخیره کنه دیگه جلو نمیره

بالا