آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خروجی VGA تصویر دارد اما LCD تصویر ندارد لپ تاپ سونی مدل -VGN-NW310F

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام لپ تاپ فوق مشتری آورده بود و مشکل شکستگی ال سی دی داشت اما اومدم با تبدیل اونو تبدیل کنم و به ال ای دی وصل کردم اما متاسفانه تبدیل مشکل داشت و کابلش آب شد بعد از خاموش کردن لپ تاپ متوجه شدم تصویر روی ال سی دی نمیاد البته بک لایت داره و ال سی دی نور داره اما تصویر نداره خروجی هم تصویر دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
پاسخ : دادن تصویر در خروجی vga و ندادن روی ال سی دی لپ تاپ سونی مدل -VGN-NW310F

دوست خوبم
با توجه به اینکه فرمودید تبدیل مشکل داشته و کابل هم آب شد ،احتمال زیاد قطعات SMD مخصوصا فیوزهای اطراف سوکت فلت LCD دچار مشکل شده اند .قطعات اطراف سوکت و همچنین پین های داخل سوکت رو با دقت بررسی کنید .
موفق باشید .

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
پاسخ : دادن تصویر در خروجی vga و ندادن روی ال سی دی لپ تاپ سونی مدل -VGN-NW310F

دوست عزیز به عنوان نصیحت شما همیشه یک ال سی دی اوراقی داشته باش و برد هاتو قبل نصب یا حنی وقتی سفارش دادی و رسید دستت روی اون تست کن قبلش و از سلامتیشون مطمین شو .

چاره ای نداری ... با یک کابل فلت جدا و یک ال سی دی دیکه تست بگیر ...

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام دوستان من از قسمت فلت روی برد عکس گرفتم ولی فیوزی ندیدم که سوخته باشه فقط یکی هست جای سوکت شارژ که سالم هست در ضمن دستگاه خروجی داره و ال سی دی دیگه هم تست کردم صفحه سفید بدون تصویر احتمال هایولتاژ هم هست یا نه؟

20150419_183212.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به اینکه از پورت VGA تصویر دارید پس می شه تا حدودی نتیجه گرفت که عیب به LCD و متعلقاتش مربوطه .اگه اینورتر سالم دارید تست کنید .معمولا سفید نشون دادن صفحه بخاطر اتصالی در پین های فلت هم رخ می ده .
موفق باشید .

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
دوست عزیز هایولتاژ کارش روشن کردن بک لایته ... کاری به تصویر نداره البته تو شرایط خیلی استثنایی ... سفیدی تصویرتون صد در صد دوروبر فلت و پنل و البته سوکت ها برمیگرده ... باتوجه به اینکه شما تو مونیتور دیگه هم سفیدی داری خرابی پنل حذف میشه و میمونه کابل فلت و سوکت هاش ...

چک کن و اعلام نتیجه .. لطفا

بالا