آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: راهنمایی برای شروع

sajad72

کاربر
2013-05-07
7
11
سلام.دوستان
من رشتم سخت افزاره و مدارای زیادی مونتاژ کردم...تصمیم گرفتم کار تعمیراتecuو کیلومترو....عیب یابی....شروع کنم... چند تا سوال داشتم خدمتتون لطف میکنید جواب بدید ممنون میشم.
1.از کجا باید شروع کنم؟؟؟کلاس باید برم یا سی دی آموزشی ؟یا مقاله ؟؟؟
2.این کارایی که الان انجام میدم مدارات همه به صورتdipهست و هیچ کدوم اس ام دی نیست..با توجه به این مسئله اگه تلاش زیادی بکنم چقدر طول میکشه تا بتونم کارو شروع کنم و درآمد زایی کنم...
3. جدا از هیترو ذره بینو.... چه وسایلی نیاز هست؟؟ هزینه چه مقدار میبره؟؟
4.شغل خوبی از نظر درآمد هست با توجه به این که تو شهر ما شخص حرفه ای نیست که این کارارو انجام بده...؟؟؟یاچیز دیگه ای رو توصیه میکنید.
ممنون اگه وقت بزارین جواب بدین...

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود //دوست گرامی برای این کار باید یک دوره اموزشی در یکی از اموزشگاهای معتبر طی کنی بعدش هم بصورت شاگردی پیش یک تعمیرکار کار کنی تا زیروبم و قلق کار بیاد دستت و تقریبا یک الی 2 سال طول میکشه تا تقریبا استا بشی و ...در مورد لوازم کار هم هیتر و ذره بین جزئیات هستش شما اگر بخواهید حرفه ای کار کنید لوپ/پروگرامرو ادابتورهای ایسی و سوکت /لپ تاپ /انواع دیاگ شرکتهای مختلف/دستگاه تست ایسیو/و....احتیاج دارید که اگر فقط دیاگها و برنامه های ماشینهای مختلف را بخواهید تهیه کنید البته نه کامل یه چیزی حدود 20 میلیون دیاگها و نرم افزارهای مختلف هزینه داره البته فقط خودرو های معمولی و رند بازار اگر کامل بخواهید که حدود 50 تومن شاید هم بیشتر و بعدش ابزار کار و دستگاهای تست ایسیو و...هم حدود 10 تومن یه چیز متوسط پاتون اب میخوره /از نظر در امدی هم اگر در شهرتون رقیب ندشته باشید خوبه و عالی بفرض یه برنامه ایسیو روی اپیرام 206 میزنی 50 الی 100 تومن و اگر دیاگ ماشین سگنگین هم داشته باشی که ماشا....یه دیاگ 400 الی 1میلیون //ولی همه اینها به یک طرف یاد گیری کار به یک طرف دیگه///در ضمن یه تماسی هم با اقای اصفهانی بگیرید ایشون استاد این کار هستن نام کاربریشون هم
[h=1] farah676 هستش[/h]

آخرین ویرایش:

sajad72

کاربر
2013-05-07
7
11
دوستان نظر دیگه ای نبود همه ی کسانی که شروع به تعمیر و کارecuکردن با20 الی 50 میلیون شروع کردن؟؟؟؟؟ خواهشن راهنمایی کنید؟؟؟.......
نا امید شدم.... من فکر میکردم سوای اجاره مغازه با زیر 10 میلیون میتونم شروع به کار کنم و از دی وی دی و سی دی آموزشی میتونم آموزش ببینیم...

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
به نظر من در تهران یک نفر پیدا کن و مدتی با آن کار کن کسی باشد که به شما اموزش بدهد بهتر است از این آموزشگاه ها است که فقط تبلیغات می کنید
چون به صورت مستقیم در کار هستید و با این شغل اشنا می شوید
امیدوارم روزی برسد که یک استاد بزرگ در این کار باشید .

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
سلام دوست عزیز شما نا امید نشید دوست عزیز من هیج اموزشی ندیدم و هیج یک از اموزشگاه هارو قبول ندارم جون در حد معمولی یاد میدن و هزینه اموزش بالا میگیرن و کم کم ابزارو خریدم وشروع کردم شما هم با پکیز و جند تا ecu داغی ومشاوره از دوستان راه میفتی زیاد هم سخت نیست کافی غلق بیاد دستت شما با 10ملیون میتونی شروع کنی اون دوست عزیز هم که فرمایش کردن 50ملیون اون برای در ستح حرفی کار کردن هست داداش اول باید از کم شروع کنی یا علی بگو نترس

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636
با سلام و تشکر از راهنمایی اساتید و دوستان
به نظر بنده هم کم کم تجهیزات رو بخرید.
در ضمن در شروع کار مشتری که صف نمیبنده
باید خاک مغازه بخورید تا مشتریاتون انشاءالله بیشتر بشن و مشتری جذب کار خوب و منصفانه میشه.
پیروز باشید

jasosa

کاربر
2019-03-04
6
2
44
سلام، چراکه نه??????، من هم اگرخداقبول کنه، ازخودم تعریف نکرده باشم، علمشو دارم ولی بعضی ابزاروندارم، کم کم انشاله..

بالا