آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: اینترنت رایگان ایرانسل ؟؟؟

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام اقا رضا شما کلا از اول یه
new apn بساز اگه بازم نشد یه مرتبه از همون قسمت که new apn رو انتخاب میکنی بزن بازگشت به حالب پیشفرض کارخانه و یه بار گوشی رو خاموش روشن کن

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
خواهشا اگه کسی این کارو انجام داده و سرعت خوب شده بگه چیکار کنیم..name و apn رو چی بنویسیم...port و proxy چی؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mojtaba00

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
خواهشا اگه کسی این کارو انجام داده و سرعت خوب شده بگه چیکار کنیم..name و apn رو چی بنویسیم...port و proxy چی؟؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
چیزهایی که دوستان گفتند کد نبود. ممکنه با apn name خاصی رایگان بشه که به هر حال بعید هست از نظر سرعت فرقی بکنه چون بیشتر سرعت مربوط به کمبود امکانات در دکل ها هست که برای 4G مشهد سرعت مثل اینترنت های قدیمی هست ! و کاملا مشخصه که دکل ها توان پایینی دارند و ظرفیتشون بلافاصله پر میشه یا اصلا پشتیبانی نمیکنند.

در مورد رایگان شدنش من چیزی نشنیدم اما اگر تاپیک زده میشه باید همراه با توضیحات باشه. اگر نمیخوان روش را آموزش بدهند که دیگر نباید تاپیک ایجاد کنند. این دو صفحه این تاپیک تمامی پست های اسپم هست و در هیچ یک روش یا name گفته نشده!
در صورت تکرار پست های اسپم تاپیک بسته میشه. دوستان لطفا درخواست مجدد نکنید اگر کسی آموزشی بلد باشه همینجا میگذاره. درخواست های پی در پی چیزی را تغییر نمیده.
موفق باشید

hami.52

کاربر
2009-02-03
17
12
دوستان اینترنت رایگان بود با سرعت بالا ولی الان دیگه کار نمیکنه قطع شده......

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mojtaba00

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
باسلام خدمت دوستان اینترنت رایگان قطع شد فکر کنم ایرانسل متوجه شد و کد اون رو عوض کرد من که یک 15 گیگی دانلود کردم اگر کد جدید به دستم رسید حتما براتون ارسال میکنم

بالا