آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

دز حواست ماین برد ال ای دی الجی 5600

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام مین ال جی میحواستم لطفا قیمت را بفرمایید مدل 42 led 5600 --lg

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
پاسخ : دز حواست مین ال جی

با سلام مین ال جی میحواستم لطفا قیمت را بفرمایید مدل 42 led 5600 --lg
به نام خدا
سلام دوست عزیز و سال نو مبارک.
لطفا عکسی از آن قرار دهید به همراه مدل دقیق و پارت برد.

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام عکس مین همراه پاور را برایتان ارسال اگه مین مشابه با تایید شما استاد بزرگوار هم باشد برام قیمت را اعلام تا با مشتری هماهنگ کنم ممنون
IMG_20150302_185307.jpgIMG_20150302_185319 copy.jpg

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
مهندس صابری عزیز لطف میکنید ببینید مین ال جی را دارید مننظرم ممنون

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
مهندس صابری عزیز لطف میکنید ببینید مین ال جی را دارید مننظرم ممنون
به نام خدا
سلام دوست عزیز . عذرخواهی میکنم بابت تاخیر.
برد نتوانستم تهیه کنم.
ولی یکی از دوستام میگه اینها قابل تعمیره.
ایراد برد چیه؟

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
سلام مهندس عزیز ممنون از توجه تان ال ای دی که مشتری اورد چراغ لوگوی جلو مارک ال جی روشن میشه قسمت تاچ عمل میکنه با کنترل خاموش و روشن میشه الیته صدای رله میاد ولی نه تصویر داره نه صدا کارهایی که انجام دادم شستشو و هیتر روی ایسی مین . در ضمن بک لایت هم نداشت که در بحش پاور با یک مقاومت در قسمت برد بک لایت که روی برد نوشته بود کنترل به شاسی وصل کردم نور و راستر کامل اومد. با ولتاژ گیری دیدم قسمت پایه های اسلات که با فلات به پانل میره هیچ ولتاژی نداره ولی ایسی مین ولت داره و گرمای ان نرماله قسمتهای دیگه هم ولتاژ داره ولی 2 ایسی بغل مین خنکه دست به هیت سینک میزنم سرده ببخشید زیاد نوشتم منتظر راهنمایی شما هستم

آخرین ویرایش:

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
مهندس گرامی منتظر راهنمایی شما هستم در ضمن نتونستم نقشه این ال ای دی را پیدا کنم اگه موجود است لطفا برام اپلود کنید ممنون

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
سلام مهندس عزیز ممنون از توجه تان ال ای دی که مشتری اورد چراغ لوگوی جلو مارک ال جی روشن میشه قسمت تاچ عمل میکنه با کنترل خاموش و روشن میشه الیته صدای رله میاد ولی نه تصویر داره نه صدا کارهایی که انجام دادم شستشو و هیتر روی ایسی مین . در ضمن بک لایت هم نداشت که در بحش پاور با یک مقاومت در قسمت برد بک لایت که روی برد نوشته بود کنترل به شاسی وصل کردم نور و راستر کامل اومد. با ولتاژ گیری دیدم قسمت پایه های اسلات که با فلات به پانل میره هیچ ولتاژی نداره ولی ایسی مین ولت داره و گرمای ان نرماله قسمتهای دیگه هم ولتاژ داره ولی 2 ایسی بغل مین خنکه دست به هیت سینک میزنم سرده ببخشید زیاد نوشتم منتظر راهنمایی شما هستم
به نام خدا
سلام دوست گرامی. راجع به عیب باید در بخش مربوطه بحث بشه.
پیام خصوصی میدم خدمت شما.

behzadgolab

کاربر vip
vip
کاربر
2010-05-31
231
556
rasht
با سلام خدمت جناب مهندس صابری عزیز مین ال جی و 2 عدد برد اوسیلاتوز اماده میخواستم اگه ممکنه به عنوان همکاری حساب کنید شماره حساب و اگه ممکنه شماره تماس را بدید و جمع مبلغ را اعلام تا واریز کنم و در ضمن اگه برد مشکلی داشت میشه تعویض کرد ممنون از همکاریتان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا