آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن سیستم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و دوستان گرامی.عیدتون مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشید.همکاران و دوستان گرامی یه سیستم هست که باید اورژانسی تعمیرش کنم و برم مسافرت هنوز سیستم رو ندیدم مشتری تلفنی مشکل سیستمش رو گفته .از همکاران میخوام که هرچه سریعتر بنده رو راهنمایی بفرمایند تا به محض اینکه سیستم رو آورد مشکل رو برطرف کنم و زیاد وقتم گرفته نشه .مشکل این هست که وقتی کلید پاور جلوی کیس فشار داده میشه سیستم روشن نمیشه باید چند بار کلید پاور جلوی کیس زده بشه تا سیستم روشن بشه.
درضمن عذرخواهی میکنم بنده نمیدونستم کدوم قسمت از انجمن باید سوالم رو مطرح کنم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و دوستان گرامی.عیدتون مبارک انشاالله سال خوبی داشته باشید.همکاران و دوستان گرامی یه سیستم هست که باید اورژانسی تعمیرش کنم و برم مسافرت هنوز سیستم رو ندیدم مشتری تلفنی مشکل سیستمش رو گفته .از همکاران میخوام که هرچه سریعتر بنده رو راهنمایی بفرمایند تا به محض اینکه سیستم رو آورد مشکل رو برطرف کنم و زیاد وقتم گرفته نشه .مشکل این هست که وقتی کلید پاور جلوی کیس فشار داده میشه سیستم روشن نمیشه باید چند بار کلید پاور جلوی کیس زده بشه تا سیستم روشن بشه.
درضمن عذرخواهی میکنم بنده نمیدونستم کدوم قسمت از انجمن باید سوالم رو مطرح کنم

شما اول با یک پاور دیگه تست کنید .

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
همکار گرامی ، اینجوری نمیشود عیب یابی کرد زیرا عیبی که مشتری توضیح میدهد با کسی که تعمیرکار است توضیح میدهد فرق دارد
ولی اینگونه که شما فرمودید احتمال میدهم ایراد از میکرو سویچ یا همون کلید پاور باشد شما در وحله اول جای سویچ پاور و ریست را عوض کنید و با ریست سیستم را روشن کنید و ببینید سریع استارت میخورد یا خیر . سپس نتیجه را اعلام فرمایید
راهنمایی همکار بزرگوارمان را نیز بررسی فرمایید
موفق باشید

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,123
1,800
سلام
من هم چندین مورد داشتم که دقیقا همینطوری بود
و با تعویض دکمه یا استفاده ازکلید ریست به جای کلید پاورمشکل رو حل کردم (موارد اورژانسی )

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,234
IRAN IN MY HEART
سلام
من هم چندین مورد داشتم که دقیقا همینطوری بود
و با تعویض دکمه یا استفاده ازکلید ریست به جای کلید پاورمشکل رو حل کردم (موارد اورژانسی )
سلام دوروز پیش دقیقا همین ایراد رو با تعویض power swith برطرف کردم.

nbagheri

کاربر
2009-09-09
15
629
سلام دوست عزیز ! برای اینکه مطمئن شوید مشکل از power swithهست یا نه . سیم آن را از مادربرد خارج کرده از خود مادربرد کامپیوتر را روشن نمائید . اگر مشکل باز هم وجود داشته باشد به احتمال زیاد پاور تغذیه برق مشکل دارد .

mojtabaghan5

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-15
220
885
کرمان
باسلام شما مشکل را در POWER جستجو کنید ممنون یا علی:khandehhh::khandehhh::khandehhh::khandehhh:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا