آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: آموزش تعویض چیپ با استفاده از لامپ مدادی

shams.iran

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-28
850
8,145
ايران
دوست عزیز این مایع برای چسب دور چیپ و آی سی مورد استفاده قرار میگیره نه خود چیپ،تو خود اسمشم معلومه،خیلی وقت پیش میخاستم بخرم ولی چون گرون بود بیخیالش شدم به روش قدیمی چسب رو جدا میکنم،آره همشهری اینطوریاست واسه چسبش نه خود چیپ،BGA-IC Adhesive Removing Liquid
شما بريد تو سايتهاي چيني سر بزن و روش كارش رو ياد بگيريد. شما رفتيد اسمش رو ترجمه كرديد و ميگيد چسب هستش. در ضمن شما از كجا پرسيديد كه اين محلول گران هست . قيمتش 40 هزار تومان بيشتر نيست. به صورت تزريقي در زير چيپ انجام ميشه. در ضمن اين جمله شما من رو خيلي به تعجب ميندازه.
آره همشهری اینطوریاست. بحث رو زياد نميكنم. لطفا دقت كنيد

farzad120

کاربر vip
کاربر
2012-10-17
84
290
شما بريد تو سايتهاي چيني سر بزن و روش كارش رو ياد بگيريد. شما رفتيد اسمش رو ترجمه كرديد و ميگيد چسب هستش. در ضمن شما از كجا پرسيديد كه اين محلول گران هست . قيمتش 40 هزار تومان بيشتر نيست. به صورت تزريقي در زير چيپ انجام ميشه. در ضمن اين جمله شما من رو خيلي به تعجب ميندازه.
40 تومن واسه جدا کردن چسب کمه؟ اونم وقتی با یکم حرارت میشه جداش کرد،تو برد موبایل کاربرد بیشتری داره ولی لپ تاپ و کامپیوتر نه،در ضمن کاربردش رو دیدم که این حرف رو زدم،اساتید این سایت بهتر میتونن نظر بدن،تو برد موبایل چسب بیشتر استفاده میشه که مثل لپ تاپ راحت جدا نمیشه،واسه موبایل ارزش داره قبول دارم،قیمتشم میدونستم 40 تومنه البته تو رشت،از دوستان میخام که برن تحقیق کنن تا بحث منطقی شه،اگه اشتباه میکنم بگن که دیگه نریم دنبال BGA با همین مایع تعویض چیپ انجام بدیم،اون جمله ما هم با نیت دوستانه بیان شده فک نمیکردم ناراحت کنه شمارو،عذر میخام ،از دوستان و همکاران هم عذر میخام که بحث به حاشیه رفت

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

همکار گرامی
جسارتا این محلول برای برداشتن چسب و رزین و اپوکسی هست و در سایت های چینی تولید کننده هم همینو نوشته و فیلم های موجود در یوتیوب هم چیزی غیر از این نیستن و فقط برای جدا کردن چسب اطراف چیپ هست و برای برداشتن خود چیپ به کار نمی ره .باز اگه شما فیلم یا منبعی برای نحوه کار ( برداشتن چیپ بدون حرارت و فقط با استفاده از این مایع ) معرفی کنید ،ممنون می شم .

بالا