آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن لپ تاپ asus n45s

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان این دستگاه روشن نمیشه ولتاژ بایوس دارم ولتاژ کلید پاور 3.3 دارم رو پایه io ولتاژ دارم فقط فایل بایوس پیدا نکردم پروگرام کنم باز منتظر نظر اساتید هستم با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
پاسخ : روشن نشدن asus n45s

دوست عزیز سلام

نمیدونم چرا اینهمه عجله دارید دوست عزیز بارها گفتیم اگه میخواهید مشکلتون سریع حل بشه یکم بیشتر توضیح بدید و
حداقل یک عکس هم بگذارید و اینو بدونید اساتید طبق گفته های شما پاسخ میدن منتظر توضیحات بیشتر هستم

چی شد اینجوری شد

چی کارا کردی رو برد

چه تستهایی انجام دادی

ولتاژهای قسمتهای مختلف

درضمن در عنوان ذکر کنید که مادربرد هست یا لپتاپ درسته تو بخش لپ تاپ نوشتید ولی خوب شاید اشتباهی وارد کرده باشید

موفق باشید

آخرین ویرایش:

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173

اقای محبی سلام این لپ تاپ هست دستگاه خاموش برام امده ولتاژ روی کلید پاور دارم بعد 3.3 بایوس دارم روی io 3.3 و 2.7 دارم به نظر همه چیز سالمه سوختگی وجود نداره موندم از چی میتونه فایل بایوس خوندم 4mg کامل بود بایوس گیر نیووردم بزنم .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران

اپلود کردم

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173

یک جای مدار اتصال داری . پردازنده و رم و وایرلس رو در بیار ببین سوئیچ میشه
انجام دادم نشد اعصاب خورد میکنه این تعمیرات به خدا دوستان به نظرم کیبرد شاید مشکل داره چون کلید پاوررو کیبرد جایگزینم ندارم تست کنم به نظر شما چه کنیم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

دوست خوبم
ابتدا عنوان رو ویرایش کنید تا موجب اخطار نشه .
از سالم بودن سوئیچ پاور اطمینان حاصل کنید .باتری بکاپ رو تست و در صورت افت ولتاژ تعویض کنید .وضعیت دستگاه رو بعد از زدن سوئیچ پاور بصورت کامل توضیح دهید.از سالم بودن شارژر و باتری اطمینان حاصل کنید .با وصل کردن شارژر چه حالتی پیش میاد ؟منظورمن اینه که چراغ شارژر خاموش می شه یا یکی از چراغ های روی لپ تاپ روشن می شه یا خیر .مادربرد رو شستشو داده و بعد از خشک شدن کامل تست کنید .رم ها و اسلات رم ها رو بررسی کنید .پورت های USB و کارت ریدر رو از نظر شورتی بررسی کنید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173

دوست خوبم
ابتدا عنوان رو ویرایش کنید تا موجب اخطار نشه .
از سالم بودن سوئیچ پاور اطمینان حاصل کنید .باتری بکاپ رو تست و در صورت افت ولتاژ تعویض کنید .وضعیت دستگاه رو بعد از زدن سوئیچ پاور بصورت کامل توضیح دهید.از سالم بودن شارژر و باتری اطمینان حاصل کنید .با وصل کردن شارژر چه حالتی پیش میاد ؟منظورمن اینه که چراغ شارژر خاموش می شه یا یکی از چراغ های روی لپ تپ روشن می شه یا خیر .مادربرد رو شستشو داده و بعد از خشک شدن کامل تست کنید .رم ها و اسلات رم ها رو بررسی کنید .پورت های USB و کارت ریدر رو از نظر شورتی بررسی کنید .
موفق باشید .
io هیت دادم روشن شد با تشکر از همه دوستان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidm11
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا