آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن شدن خود به خود با باز کردن درب لپ تاپ توشیبا satellite L755D

setam

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-28
392
683
بندرلنگه
سلام لپ تاپ توشیبا بمحض اینکه درب رو باز میکنم لپ تاپ روشن میشه برای اینکه مطمئن شوم ویندوز جدید نصب کردم ویندوز 8 مشکل حل نشد لپ تاپ رو که خاموش میکنم چراغ پاور به صورت نارنجی در میاد و روشن میمونه آداپتور هم وصل نیست باتری رو در میارم و جا میزنم چراغ خاموشه و لپ تاپ روشن نیمشه یکبار روشن و خاموش میکنم باز بمحض باز کردن درب لپ تاپ روشن میشه.
با تشکر

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

راهکاری که همکاراها اشاره نمودن انجام بدید ولی اول بگید کلید بصورت جدا گانه از برد تهیه شده یا اصلا کلید پاور کدوم قسمت هست یک عکس بگذارید

تا بهتر راهنمایی بشید

2- وقتی باز میکنید روشن میشه وقتی قاب بالایی رو بر میدارید مشکل پا برجاست یا نه؟

3- آیا با باطری دیگه هم تست کردید؟

4- آیا در روی i/o ولتاژ مطلوب رو دارید همینطور بایوس اگه امکانش هست ولتاژ هارو هم بنویسید

5- باطری بکاپ رو هم تست بگیرید حتما ببینید ولتاژ درسته یا نه ؟

موفق و پایدار باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
اپدیت بایوس کم هزینه ترین راه هست اول این رو تست کن . فقط باید مدل دقیقش رو بنویسید . چون این مدل 4 تا 5 مدل پسوند داره .

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
دوست عزیز یه سر به بخش power option هم بزن،بعلاوه اگر میتونی با یه سیستم عامل متفاوت مثل توزیع های لینوکس هم یه تست بکن.پیشنهاد همکارمون در مورد آپدیت بایوس رو هم پیگیری کن.
موفق باشی

sync

کاربر
2007-12-02
177
518
بانه
با سلام
دوست محترم تو تنظیمات بایوس قسمت پآور میشه با باز کردن لبتاپ روشن بشه من خودم بشخصه دارم و با غیر فعال کردن مشکلات حل میشه

بالا