آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل خش خش صدا در هنگام وصل کردن هدفون به لپ تاب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

peranses

کاربر
2014-06-01
4
3
با سلام
ممنون میشم اگه یکی از اساتید بگه مشکل از کجاست دو سه روزی میشه وقتی هندزفری رو میزنم به لپ تاب صدای موزیک اصلی مشکلی نداره اما صدای خواننده یا هنگام فیلم دیدن صدا بازیگرها خش خش میکنه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amingpx

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
دوست عزیز با هندزفری دیگه تست کنید ببینید بازم مشکل مشابه است//////////

peranses

کاربر
2014-06-01
4
3
بله با یک هندزفری نو هم تست کردم بازهم صدای خش خش شدید وجود داره اما خود اسپیکر های در حالت عادی مشکلی نداره فقط وقتی که هندزفری رو میزنم اینجوریه

• Like

peranses

کاربر
2014-06-01
4
3
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم و خرجش ممکنه چقد بشه
بازهم سپاس

• Like

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
درود دوست عزیز ... اگه با تمام هدفون ها این مشکل رو داری باید جک مادگی 3.5 م.م رو تست بگیری که طع شدگی نداشته باشه و همینطور طبق فرمایشات دوستمون باید لحیم سردی بگیری ... یعنی باز کنی لپ تاپ رو اونجایی که مربوط به جک 3.5 میشه و رو برده رو یک مقدار لحیم بزنی .

----

دیگه خرجش بستگی به کرم تعمیرکار داره

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
ممنون میشم اگه یکی از اساتید بگه مشکل از کجاست دو سه روزی میشه وقتی هندزفری رو میزنم به لپ تاب صدای موزیک اصلی مشکلی نداره اما صدای خواننده یا هنگام فیلم دیدن صدا بازیگرها خش خش میکنه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

[hide] دوست عزیز ابتدا داخل سوکت هندزفری لب تاب رو با اسپری ناهید خشک تمیز کنید و اگر نتیجه نداد قلع مردگی پایه های سوکت را برطرف کنید و نتیجه را اعلام کنید [/hide]

peranses

کاربر
2014-06-01
4
3
مرسی از همگی دوستان راستش بعضی موقع ها خوب میشه بعضی موقع ها نه
ولی خودم به هیچ عنوان از تعمیر لپ سر در نمیارم بیشتر کارم نرم افزاریم علاوه بر اینکه سیستم هنوز گارانتی داره خودم نمی تونم بازش کنم
بازهم مرسی بردم خدمات خودش گفت بیار چکش کنم
سپاسگذار از همه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
دوست عزیز نتیجه و علت مشکلتون رو حتما بنویسید تا دوستان استفاده کنند

hj1377

کاربر
2016-10-05
1
1
اردبیل
سلام مشکل از هندز فر هست من با هندزفر گوشی نوکیا6303میام مشکلی نداره اما با هندز فری سامسوگs7میام مشکل داره از هندزفرهای موبایل های قدیمی استفاده کن حل میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا