آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

کد ندادن مادر برد biostar 945gc-m7

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
اومدم بایوس رو اپدیت کنم اول بک آپ گرفتم بعد اپ کردم با پروگرام دیدم کد نمیده البته قبل اپدیت کد میداد و بوت هم میشد. دوباره با فایل اصلی پروگرام کردم باز هم کد نمیده و الان چراغ ریست هر چند ثانیه یه چشمک میزنه.
با چندتا فایل امتحان کردم نشد فقط وقتی بایوس رو میزارم و دیتکت رو میزنم 7 تا گزینه میاد که اولی پیشفرص ایا طبیعیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
ای سی رو از روی برد دیگه که البته مدلش فرق میکرد با پروگرام کردن عوض کردم نشد .ای سی رو هم درست زدم
شمارش l94cm
C12bfb

• Like

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
اولا این شماره ای که نوشتید اصلا آی سی بایوس نیست و احتمال زیاد شماره رو هم درست ننوشتید .در مورد بکاپ گرفتن از آی سی خود مادربرد،آیا کد خطایی حین عملیات READ نگرفت ؟چند بار READ کردید ؟نشان دادن 7 گزینه بعنوان مشابه برای آی سی بایوس یه کم عجیب به نظر می رسه .شماره آی سی بایوس مادربرد رو هم بنویسید لطفا .
موفق باشید .

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
هیچ خطایی حین رید و رایت نمیده.فقط فایل بک اپ که گرفتم الان که دیدم 64کیلو بایت هست. به نطرتون کم نیست؟

• Like

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
هیچ خطایی حین رید و رایت نمیده.فقط فایل بک اپ که گرفتم الان که دیدم 64کیلو بایت هست. به نطرتون کم نیست؟

فایل بایوس این مدل 512 کیلوبایت هست و معمولا فایل بایوسی با این اندازه ( 64 کیلوبایت ) نداریم .شماره آی سی که ازش بکاپ گرفتید رو قید کنید . آی سی بایوس این مدل یک آی سی 8 پایه روی سوکت و زیر باتری بکاپ بین اسلات گرافیک و اسلات PCI هست .اگه همون آی سی رو READ کردید ،پس حتما مشکل داشته .2 نسخه فایل بایوس این مدل رو براتون آپلود کردم .قبل از پروگرام شماره آی سی رو حتما اعلام کنید .
موفق باشید .

پیوست‌ها

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
با تشکر از دوستان. ای سی بایوس مشکل داشت با تعویض و پروگرام درست شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا