آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن قلم قرانی

مستر تعمیرات

کاربر vip
کاربر
2022-12-21
3
1
37
سلام کلید ریست را نگه داشته و۱۰ بار کلید استارت را زده وبعد راه کنید وبعد یک بار روشن وخاموش کردن مشکل حل می‌شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Raminorth

davood.1

کاربر
2012-02-17
3
1
سلام. قلم قرآنی بصیر ما هم روشن نمیشه ولتاژ باتریش خوبه حدود ۳.۴ ولته. فرستادیم شرکتش گفت درست نمیشه یکی دیگه بخر! از نظر ظاهری هم قطعه سوخته یا قطع شده نداره. از اونجا که در زمینه تعمیرات الکترونیک بسیار آماتور هستم خواستم بپرسم تست آی سی ۸ پایه 24LC02B روی برد چجوریه ۴تا پایه های یک طرف آی سی اتصال کوتاه شدند. یکم لحیم هاش بد لحیم شده فکر کنم قبلاً هم که رفته بود شرکت تعویضش کرده بودند. ببخشید چجوری میشه عکس آپلود کرد؟

آخرین ویرایش:

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,223
اراک...
سلام. قلم قرآنی بصیر ما هم روشن نمیشه ولتاژ باتریش خوبه حدود ۳.۴ ولته. فرستادیم شرکتش گفت درست نمیشه یکی دیگه بخر! از نظر ظاهری هم قطعه سوخته یا قطع شده نداره. از اونجا که در زمینه تعمیرات الکترونیک بسیار آماتور هستم خواستم بپرسم تست آی سی ۸ پایه 24LC02B روی برد چجوریه ۴تا پایه های یک طرف آی سی اتصال کوتاه شدند. یکم لحیم هاش بد لحیم شده فکر کنم قبلاً هم که رفته بود شرکت تعویضش کرده بودند. ببخشید چجوری میشه عکس آپلود کرد؟

سلام...ولتاژ استاندارد باطری لیتیوم تک سل باید بین 3.6 تا 4.2 باشه ...در ضمن ای سی مورد نظر ایپرام می‌باشد و چهارپایه روی برد بهم متصل می‌باشد ...

davood.1

کاربر
2012-02-17
3
1
ممنون بابت توضیح آی سی. باتریش ۳/۷ ولت ۴۰۰ میلی آمپره یعنی عوضش کنم؟

alex037

کاربر
2009-11-03
1
1
من تعمیر کار قلم قرآنی هستم از قم - اکثر مشکلایی که توی این تاپیک نوشته شده قابل حل شدنه فقط چون تاریخ مطالب به روز نیست اگر کسی مشکلش حل نشده من در خدمتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askandari

Moh3en78

کاربر vip
کاربر
2020-04-22
43
38
من تعمیر کار قلم قرآنی هستم از قم - اکثر مشکلایی که توی این تاپیک نوشته شده قابل حل شدنه فقط چون تاریخ مطالب به روز نیست اگر کسی مشکلش حل نشده من در خدمتم
سلام خسته نباشید یه قلم قرآنی هست کلید پاور را میزنم چراغ پاور یک لحظه روشن میشه و قطع میشه
کلید را که نگه می‌دارم چراغ روشن میماند و بعد از رها کردن خاموش میشه باطری سالم هست
برد را کامل هیتر کشیدم باز هم روشن نشد
لطفاً راهنمایی کنید تشکر

mohammad8386

کاربر
2023-07-13
1
0
بابل
سلام دوستان،قلم من باتری مشکل داشت،عوض کردم و خوب شد،اما بعد از ۲ الی۳ ساعت به شارژ بودن دیگه روشن نمیشه،باز کروم دیدم باتری ولتاژ داره،باید چیکار کنم؟

sohmen

کاربر
2020-05-06
3
0
37
با سلام این دستگاه شارژ میگیره اما روشن نمیشه.یه خازن هم سولفاته زده هیچ دیتاشیت ازش ندارم میشه بهم اطلاعات بدین خانه چیه؟؟

پیوست‌ها

• 49.7 کیلوبایت بازدیدها: 20
بالا