آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: راهنمایی همکاران در مورد خرید هارد اکسترنال 1 ترا موجود دربازار ایران

خادم مقدم

کاربر vip
کاربر
2013-07-16
177
692
خراسان رضوی
با سلام خدمت دوستان،
بنده قصد خرید هارد اکسترنال 1 ترا بایتی برای آرشیو و بک آپ از لپتاپ دارم.
ارتباط usb2 , usb3 بدون آداپتور

از دوستان و همکاران محترم که در زمینه خرید و فروش هارد یا تعمیرات آن اطلاعاتی دارند یا تجربه استفاده موفق یا ناموفق از مدل یا برندی خاص را دارند ذکر کنند تا بنده و سایرین برای خرید دچار سردرگمی در این بازار رنگارنگ نشیم.

برای مثال در مورد برند هایی مثل سیلیکون پاور (A80,A30...) وسترن (my passport, my passport ...ultra) ، ای دیتا (HD710,HD650,hv710...) ترنسند (store jet, ...) سیگیت (back up plus slim,expansion portable) و... که برند بازار هستند اعلام نظر فرمایید.

:66000000:با تشکر
available externals .jpg

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز از مای پاسپورت هم غافل نشوید هم آنتی واتر و هم آنتی شک می باشد،درصد بدسکتورگیری در مقایسه با برندهای دیگر خوب هست،خرابی کابل دیتا به ندرت پیش میاد داشته باشه،پون کابل دیتا خراب بشه باعث همه چیز عم حذف پارتیشن،صفرمگ نشاندن،آنلوکیت شدن،ام بی ار بهم ریختم با در نهیت فریمویو داشته باشه،در کل خوبه./.

خادم مقدم

کاربر vip
کاربر
2013-07-16
177
692
خراسان رضوی
نظر دوستان راجع به هارد پاسپورت اولترا چیه چون الان این هارد بالای 50 درصد بازار منطقه ما رو اشغال کرده و در سایت های فروش مثل دیجی کالا هم ریتینگ بالایی داره ولی نظرات تو همون سایت و هم اینجا تاکید شده نخرید پشیمون میشید!!. ( همکاران با تجربه نظر بدین)

هارد سیلیکون پاور ارمور a30 هم از دوستان دارند از سرعت آن راضی هستند. این هارد به عنوان ضد ضربه نظامی ضد آب ضد شوک و گرد و غبار معرفی شده و در نظر کاربران در سایت فروش و در سایت گارانتی متین پرداز خرابی گزارش شده حتی در اثر ضربه های کوچک افتادن از روی کیس!
هارد های دیگر تحقیق نکردم.

با توجه به این که در مورد خرید تجربه دوستان و همکاران بسیار بسیار با ارزش تر از تبلیغات رنگارنگ است لذا از دوستان و عزیزان سایت تقاضا می کنم حدالمقدور کمک و همکاری خود را دریغ نکنند.

با تشکر

چینی چی

کاربر
2010-12-20
58
445
من My Passport رو 3 ساله دارم استفاده میکنم و ضد ضربه اش رو امتحان کردم و الان هم 1 ترابایت 4-5 گیگابایتش خالیه و این فایل ها هر روز کم و زیاد میشه .
راضیم ازش .

ehsanarn

کاربر vip
کاربر
2009-04-15
244
520
دوست عزیز من مای پاسپورت را دارم ازش راضی هستم اما یه چیزی دوست عزیز تو ورژن جدیدش که وارد بازار شده خیلی خرابی داره میتونی از فروشنده ها یا تعمیرکارها سوال کنی

بالا