آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شارژ نشدن باتری dell inspiron 1564

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ssaeres

کاربر
2011-05-22
2
0
سلام دوستان یه لپ تاپ برای تعمیر آوردن که بعد وقتی به شارژر وصل هست باتری را وصل کنیم مستقیم میرود روی باتری و اتصال شارژر را کاملا قطع میکند هم با باتری کار میکند هم با شارژر اما هنگام اتصال باتری شارژر را از مدار خارج میکند و اگر باتری شارژش تموم شود دیگه در صورت متصل بودن باتری لپ تاپ روشن نمیشود

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اول از سلامت باطری اطمینان پیدا کنید ! در صورت سالم بودن ،قطعات پشت سوکت باطری روی مادربورد رو چک کنید، نتیجه رو اعلام کنید تا دوستان بتونند بهتر کمکتون کنند.

ssaeres

کاربر
2011-05-22
2
0
سلام از نظر باتری مشکلی نداره ولی فکر کنم پایه سومی از سمت چپ مشکل داره و اما از نظر فیزیکی متصله البته گفته که اداپتورش سر سوکتش یه اتصالی کرده

iziran

کاربر
2011-11-25
23
47
سلام
منم یه لپ تاپ دستم رسیده با اداپتور روشن میشه ولی وقتی باتری بهش وصل میشه شارژنمی شه و در صدش ثابت هست باتری روس یک دستگاه دیگه تست کرده درست بود و یک باتری نو دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داشت
لطفا راهنمایی بفرمایید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام
منم یه لپ تاپ دستم رسیده با اداپتور روشن میشه ولی وقتی باتری بهش وصل میشه شارژنمی شه و در صدش ثابت هست باتری روس یک دستگاه دیگه تست کرده درست بود و یک باتری نو دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داشت
لطفا راهنمایی بفرمایید

لطفا تاپیک مجزا برای خودتون ایجاد کنید . تاپیک قفل میشود .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا