آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل روشن نشدن مادربرذ msi ms-7108

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام ردوست گرامی مشکل از فت نیست اگه فت سوخته باشه مین موقع استارت یک لحطه کوتاه روشن میشه اگه این حالت باشه فت ها سوخته هستن اگه اصلا استارت نمیزنه ابتدا کنار پل جنوبی یک کریستال لوله ایی شکل هست که اونو تعویض کن من خیلی ازاین موارد داشتم

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
سلام ردوست گرامی مشکل از فت نیست اگه فت سوخته باشه مین موقع استارت یک لحطه کوتاه روشن میشه اگه این حالت باشه فت ها سوخته هستن اگه اصلا استارت نمیزنه ابتدا کنار پل جنوبی یک کریستال لوله ایی شکل هست که اونو تعویض کن من خیلی ازاین موارد داشتم

ممنون از راهنماییت ....از کجا بفهمم اندازه فرکانسش چقدره؟؟؟؟ باید یکی اندازه خودش بگذارم دیگه؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
بنا به گفته خودتون که تک تک فت ها را بیرون از مدار چک کردین و سالمه شما خازن ها را هم خارج از برد تک تک تستی کنین با خازن سنج./.اینها را دقیق تست کن تا به مشکل نزدیکترشویم
خازن سنج ندارم.....مهندس از لحاظ ظاهری هیچ عیبی دیده نمیشه...ولی شاید ظرفیتش خالی کرده باشه؟؟؟؟که احتمالا مد نظر شما بوده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
درود
دوست عزیز فرکانس رو باید با اسیلوسکوپ اندازه بگیری.
---
بگذریم، الان کجای کاری؟
شما باید تجهیزات تهیه کنی.. الان مثل جراحی هستی که میخواد مریضی رو جراحی کنه ولی وسایل پیش پا افتاده رو نداره

آخرین ویرایش:

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
درود
دوست عزیز فرکانس رو باید با اسیلوسکوپ اندازه بگیری.
---
بگذریم، الان کجای کاری؟
شما باید تجهیزات تهیه کنی.. الان مثل جراحی هستی که میخواد مریضی رو جراحی کنه ولی وسایل پیش پا افتاده رو نداره

اوسیلوسکوپ ندارم .....از دیتا شیت مادر برد نمیشه فهمید اندازه کریستا چقدره؟

من فقط خازن سنج روندارم دیگه

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
اوسیلوسکوپ ندارم .....از دیتا شیت مادر برد نمیشه فهمید اندازه کریستا چقدره؟

من فقط خازن سنج روندارم دیگه

درود ...

خازن سنج رو تهیه کن ... چون خازن سنج مولتی متر بیشتر نمایشیه ... اسیلوسکوپ رو ولش .. شما کریستال رو خارج کن و یکی جایگزین کن ... همین

اعلام نتیجه

sina.azimi

کاربر
2014-04-11
160
173
حل شد.....

نه مشکل کریستال داشت...نه مشکل ماسفت .............با تعویض i/o مشکل حل شد ...........ممنون از همه همکاران....................sina.azimi

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
حل شد.....

نه مشکل کریستال داشت...نه مشکل ماسفت .............با تعویض i/o مشکل حل شد ...........ممنون از همه همکاران....................sina.azimi

----------

بسیار عالی ... خسته نباشی ...

لطف کن عنوان رو به حل شد ویرایش کن

بالا