آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: REBOOT AND SELECT PROPER BOOT DIVICE یعنی چی ؟

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش امد خواهشن از دوستانی که واردن زود بهم جواب بده .
من خواستم با نرم افزار مینی تولس 9 هارد م را پارتیشن بندی کنم و حجم سی را افزایش بدم. که این کار را کردم ولی اخرش با ریستارت کردن سیستم
ویندوز بالا نمیاد . و اینا را روی صفحه مینویسه
REBOOT AND SELECT PROPER BOOT DIVICE
OR INSERT BOOT MEDIA IN SELECT BOOT DEVICE AND PREES A KEY

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
ای بابا اینا که هر مبتدی هم بلده خواستم باهم بریم جلو دیدم کسی نمیاد .
خوب خودم میگم اول این که با پارتیشن بندی که کردم یک سری از فایلهای ویندوز در قسمت بوت حذف شدن بخاطر همین سیستم دیگه بالا نمیاد تا بوت نصب بشه
خوب چه کار کنیم؟
یک راه حل خوب . ویندوز را REPAIR کنیم
حالا اگه در حین ریپیر کردن پسورد بخواد چه کار کنیم . ؟

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636
سلام دوست عزیز
هاردتون با مشکل مواجه شده و این پیغام به همین مضمون میباشد که باید ویندوز هاردتون رو عوض کنید یا هارد دیگه ای رو برای راه اندازی مجدد انتخاب کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
ممنون از همه دوستان .همونطوري گفتين عمل كردنم البته خيلي بهش ور رفتم تا ويندوز بالا بياد ولي نشد كه نشد . يه سري اطلاعاتم از بين رفت و مقداري هم برام افسوس ماند ....حالا بگذريم چاره اي نداشتم وين را عوض كردم . درست شد اين سومين باري هست كه با اين مشكل برخورد ميكنم . و اين طوري حلش ميكنم . مثل قبل هنر كردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس
سلام
متاسفم كه راه نيفتاد
وقتي اينچنين مشكلي پيش مياد ميتونيد قسمت بوت رو تعمير كنيد ، سي دي بوتيبل Boot Suite چندين گزينه براي Repair كردن MBR و سكتورها و فايلهاي بوت داره كه من 80 درصد موارد ازش جواب گرفتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
متاسفم كه راه نيفتاد
وقتي اينچنين مشكلي پيش مياد ميتونيد قسمت بوت رو تعمير كنيد ، سي دي بوتيبل Boot Suite چندين گزينه براي Repair كردن MBR و سكتورها و فايلهاي بوت داره كه من 80 درصد موارد ازش جواب گرفتم
خوب البته اگه يه اموزش درست و حسابي در مورد تعمير بوت بود اين اتفاق ها كه رخ نميداد ما هم كه تا الان با بوت سيستم كار نكرديم و كاري هم نداشتيم .

بالا