آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل از بین رفتن مک مودم وایمکس

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
من میخوام آی سی ون مودم وایمکس و بعد از خراب شدن پروگرم کنم ولی چون eeprom مخصوصش تو ایران نیست بجز یونیورسال که خیلی گرونه خودم دو مدل پروگرم spi پارالل که تو اینترنت بود و درست کردم ولی مشکلی که دارم اینه که هیچ کدوم آیسی رو نمشناسن البته پروگرمرا کاملا صحیح درست کردم ولی نمیدونم چرا هیچ کدوم نمیشناسنشون از اساتید کسی راه حلی بلده که گرون هم نباشه

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
کسی تو مشهد از مودم وایمکس سر در نمیاره اگه کسی هست بگه من میخوام بهم آموزش درست کردن ون خراب و فلش ای سی فریمورو بهم یاد بده هزینشو هم میدم من میخوام از اینترنت هک استفاده کنم و خراب شدن مودم هم جیزیه که باید بلد باشی درست کنی چون اجتناب ناپذیره بعد هک

آخرین ویرایش:

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
پاسخ : Re: مشکل از بین رفتن مک مودم وایمکس

چند تا مودم کله قندی دارم که اگه پروگرمر بتونه وصل شه میتونم از یه سالمش دامپ کنم ولی یه بنده خدایی که ادعاش میشد یاد داره گفت آی سی فلششو فقط باید فلش کنی فلش کرد دیگه اصلا روشن نمیشه. bm632 بود منم نمیدونم ربطی داره به آیسی فلش یا نه ایسی فلش خیلی پر هزینه ی باید 600 تومن لوازم بگیرم اگه به اون کاری داشته باشه ولی اگه بدونم میشه حاضرم لوازم تعمییر بگیرم ولی چون مطمئن نیستم نمیگیرم الانم قطعات این spi flasher و سفارش دادم ببینم این مدل کار میکنه یا نه کسی اگه اطلاع داره که برا blank wan باید هم آیسی فلش پروگرم بشه و هم آیسی ون یا نه فقط آی سی ون باید پروگرم بشه راهنمایی کنه ممنون میشم یا اگه با این نوع پروگرمرا آشنایه راهنمایی کنه

tehnikservice.net/2011/03/30/spi-flash-programmer/

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوستان لطفا اگر می خواین کاری را با پول انجام بدید حداقل در بخش بازارچه مطرح کنید، اینجا یک انجمن تخصصی و اموزشی هست و سوالات باید داخل خود اانجمن پاسخ داده بشه تا فرد یاد بگیره که خودش انجام بده ولی اگر قرار به قبول سفارش و یا گرفتن پول باشه باید در بخش بازارچه مطرح بشه.

یا در پیام خصوصی اطلاع رسانی بشه.

با تشکر

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
من گشتم یه جایی نوشته بود سریال و جی تگ داره انشا الله چینی ها عقلشون کشیده یه کارو درست انجام بدن همه پینا رو برا سریال تست کردم چیزی پیدا نکردم یه جا نوشته بود فریور خراب باشه سریال کار نمیکنه رو یکی سالم هم گشتم چیزی پیدا نشد البته گوشه بالا مودم جی تگ و فکر کنم پیدا کردم میخوام امتحان کنم فقط نمیدونم سی پی یو اینا که ralink ه با چه برنامه ای جی تگ میشه بعد یه سئوال از استادای عزیز که من حالا با tnm یا مثلا jtag اگه کار کنه بتونم فلش کنم مکش هم درست میشه و خیلی سایتا ایرانی و خارجی نوشتن بعد فلش مودمشون روشن نمیشه که منم دادم فلش کردن دیگه روشن نمیشه این قضیش چیه آیا مثلا جا دیگه ای bootloader داره یا چیز دیگه که من نمیدونم

بالا