آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل بلوتوث لپ تاپ دل 5010

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
سلام دوستان من لپ تاپ دل 5010 دست دوم رو تازه خریدم مشکلی که داره بلوتوثش کار نمیکنه اصلا تو دیوایس منیجر بلوتوث نداره لپ تاپ رو باز کردم سخت افزار بلوتوث رو مادبرد وصل بود ولی سخت افزارش رو شناسایی نمی کنه در ضمن ویندوز 8.1 هستش ممنون از کمک شما برادران عزیز

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
الان تو دریوایس منیجر قطعه ناشناخته ای دارید . وایرلس رو دیسیبل میکنید . بلوتوث رو نمیشناسه ؟

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
سلام دوست عزیز وایرلس رو دیس یا ان میکنم فرقی نداره سخت افزار بلوتوث رو نمی شناسه به نظرم یا باید بایوس رو اپدیت کنم یا سخت افزار بلوتوث رو عوض کنم در هر حال منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم
13.png

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
دو کار انجام بدید :
1-اپدیت بایوس
2-چک کردن بایوس . ببینید شاید از تو بایوس دیسیبل شده باشه .

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
مرسی دوست من اصلا حواسم به اون قسمت نبود ولی در هر حال اونجا هم فعال بود فقط میمونه اپدیت که من فایلش رو ندارم از اینجا هم به دلیل محدودیت نمی تونم دانلود کنم باید برم سایتهای دیگه رایگان بگیرم .در هر حال مرسی کمک کردید فدات دوست عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
وقتی تصویر دارید . نیازی به پروگرامر نیست . فقط با وارد کردن سرویس تگ در سایت دل بایوسش رو بگیرید . بعد باطریت بالای 50 درصدشارژ داشت و شارژ وصل بود تحت ویندوز اپدیت کنید . مثل ستاپ یک برنامه میمونه .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
یک نکته را من خدمت شما دوست عزیز یادآور شم که اگر شما با کلید های ترکیبی فانکشن بلوتوث را فعال نکرده باشین در دیوایس منیجر هیچ قطعه ای شناخته نمیشه. اگر کلید فانکشن نصب نیست ابتدا آن را حتما نصب کنید سپس سعی کنید با کلید های ترکیبی ابتدا وایرس را فعال کنید. اگر غیر فعال باشد بعد از فعال شدن بلافاصله به شما پیام می دهد که یک قطعه جدید در دیوایس منیجر شناسایی شد.
اگر این روش جواب نداد بعد برین سراغ آپدیت وایرلس

موفق باشید

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
یک نکته را من خدمت شما دوست عزیز یادآور شم که اگر شما با کلید های ترکیبی فانکشن بلوتوث را فعال نکرده باشین در دیوایس منیجر هیچ قطعه ای شناخته نمیشه. اگر کلید فانکشن نصب نیست ابتدا آن را حتما نصب کنید سپس سعی کنید با کلید های ترکیبی ابتدا وایرس را فعال کنید. اگر غیر فعال باشد بعد از فعال شدن بلافاصله به شما پیام می دهد که یک قطعه جدید در دیوایس منیجر شناسایی شد.
اگر این روش جواب نداد بعد برین سراغ آپدیت وایرلس

موفق باشید
ببخشید کلید فانکشن همون گرفتن کلید FN+F2 هستش درسته ؟ چون لپ تاپ دل 5010 کلید اف 2 برای وایرلس هستش هر دو رو فشار دادم هیچ عکس العملی نداشت .

آخرین ویرایش:

asadof

کاربر
2009-08-07
123
69
سلام من الان فایل بایوس دل 5010 رو از سایت دل دانلود کردم خواستم از روی دسکتاپ اپدیت کنم این پیغام رو داد . به نظر شما باید با یه نرم افزار اپدیت کنم چون مستقیم روش کلیک کردم نشد این پیغام رو داد. مرسی

15.png

بالا