آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

TP-LINK TD-W8151 V:3.1

ardalantanha

کاربر
2015-02-04
19
11
سلام خدمت تمامی اساتید عزیز
من یه مودم مدل TD-W8151 ver:3.1 دارم که حدود دوسال پیش خریدم
به تازگی با مشکل روشن نشدن چراغ اینترنت مواجه شدم
یعنی بارها ریست کردم و مجدد کانفینگ انجام دادم و چراغ ADSL ثابت میشه ولی به هیچ وجه چراغ اینترنت روشن نمیشه و وصل نمیشه
باشرکت ارائه دهنده سرویس تماس گرفتم و اومدن برام چک کردن همونجوری بود ولی مودم خودشون رو که زدن مشکلی نداشت گفتن که مودم من خراب شده
در ضمن من خودم چند ماه پیش فریمور مدل مودم رو از سایت TP-LINK دانلود کردم و زدم آپدیت شد الان هرکاری میکنم که مجدد فریمور رو بزنم ارور میده
چند روز دستگاه خاموش بود تصمیم گرفتم بفرستمش گارانتی برای بار آخر که کانفینگ کردم وصل شد
خواستم ببینم مشکل دستگاهم چیه و باید چیکارش کنم؟
ممنون و سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
ممنون از توجهتون بابت ایجاد تاپیک برا مشکلی که دارید .یه خواهش دیگه ای که ازتون دارم اینه که عنوان رو هم ویرایش کنید .حالت رسمی و استاندارد عنوان ، توضیح مختصری در مورد مشکل و برند وسیله به همراه مدل می باشد .
در مورد مشکل آپدیت نکردن بخاطر اینه که شما آخرین ورژن رو آپدیت کردید و احتمال زیاد نسخه جدیدتری وجود ندارد برا همین آپدیت نمی کنه .در مورد اینکه بعد چند روز خاموش بودن الان داره کار می کنه می تونه بخاطر وجود ایراد در خازن ها باشه .اگه تعمیرکار هستید مودم رو باز کنید و خازن ها رو از نظر ضایعه فیزیکی مثل باد کردن بررسی کنید .البته از سالم بودن آداپتور هم مطمئن شوید .برای این کار می تونید هنگامی که آداپتور به مودم وصل هست ،از سوکت ورودی مودم ولتاژگیری کنید و با مقدار نوشته شده بر روی آداپتور مقایسه کنید .اگه یکی بودن که آداپتور سالمه ولی اگه افت ولتاژ داشتید آداپتور مشکل داره .اگه مقدور هست بعد از باز کردن مودم عکس با کیفیت آپلود کنید تا دوستان راحت تر بتونند راهنمائی کنند .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

ardalantanha

کاربر
2015-02-04
19
11
سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز
ممنونم بابت پاسخ رسا و مفیدتون
ببخشید من آماتور هستم چطوری باید عنوان تاپیک رو تغییر بدم؟
به زودی دستگاهم رو باز میکنم و ازش عکس میگیرم میزارم
مشکل دستگاهم کمتر شده ولی گاهی وقتا باید چندین مرتبه خاموش و روشنش کنم تا وصل بشه

بالا