آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کانفیگ مودم adsl tp-link ac1750

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام همکاران محترم یه مودم adsl مدل tp-link مدل Archer c7 واسم آوردن واسه تنظیم از دوستان کسی هست راهنمایی کنه؟بنده گیچ شدم یه قسمتی نوشته ac1750 جای دیگه ای از مودم نوشته Archer c7 درکل نیاز به راهنمایی دارم واسه تنظیم
adabe87d4be7a07a9cf546609363a9d5e9c42baa.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajaxs

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز مودم رو به کیس وصل کنید و این آدرس رو بزنید
192.168.1.1
user :admin
pass: admin
ار گذینه quick start برای کانفیگ اقدام کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست عزیز مودم رو به کیس وصل کنید و این آدرس رو بزنید
192.168.1.1
user :admin
pass: admin
ار گذینه quick start برای کانفیگ اقدام کنید

همکار گرامی این کار رو انجام دادم ولی مراحلش یه کم پیچیده هست درضمن قسمت تنظیمات مودم گزینه های vpi و vci نداره
درضمن واسه اطلاع دوستان و همکاران گرامی واسه ورود به تنظیمات این نوع مودم باید 192.168.0.1 یا tplinklogin.net رو قسمت ادرس بار مرورگر وارد کرد

آخرین ویرایش:

sheypooor

کاربر
2009-05-05
126
133
ابهر
شما از این ادرس راهنمای کانفیگ رو بگیرید و فابل pdf رو زوم کنید نحوه کانفیگ و تمام اطلاعاتشو توضیح داده
اینجا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
شما از این ادرس راهنمای کانفیگ رو بگیرید و فابل pdf رو زوم کنید نحوه کانفیگ و تمام اطلاعاتشو توضیح داده
اینجا

اصلا چیزی شبیه این نیست در ضمن خدمت دوستان عرض کردم قسمت تنظیمات مودم vci و vpi نداره آیا چنین چیزی ممکنه؟؟؟؟

sheypooor

کاربر
2009-05-05
126
133
ابهر
ببینید از طریق سی دی خودش میتونید کانفیگ کنید نیاز به رفتن به اون قسمت نداره فکر نکنم بدون تنظیمات vpi بشه به اینترنت وصل شد ببینید میتونید بوسیله bridge تنظیم کنید؟
اگه نتونستید یه عکس از منوی داخلی بزارید تا راهنماییتون کنم

آخرین ویرایش:

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
این روتر ساخت شرکت tp-link هست. تمامی سوالات و دفترچه راهنما مودم را می توانید از این ادرس دانلود کنید.
AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C7 - Welcome to TP-LINK

در رابطه با موضوع vpi و vci همچین چیزی تا به حال مشاهده نشده که مودمی نیاز به این اطلاعات نداشته باشه.

اما یک نکته : منظور از کلمه gigabyte که بر روی آن نوشته است یعنی پهنای باند خروجی زیادی داره.

و نکته قابل تامل اینجاست که اصلا نامی از modem برای آن ذکر نشده است فقط نوشته شده است router

یعنی اصلا ممکنه مودم نباشه یعنی فقط روتر وایرلس هست.

نکته : فقط سیسکو و میکروتیک روتر نمی زنند بلکه شرکت های دی لینک و حتی تی پی لینک هم روتر می زنند
حتما واجب نیست محیط کانفیگ روتر ها مثل سیسکو نوشتاری باشه و حتی ممکنه در بیشتر روتر های دی لینک محیط گرافیکی شده دقیقا مثل کانفیگ مودم شده است.

به نظر من این مودم روتر وایرلس نیست بلکه فقط روتر وایرلس است.

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
بله من مشخصاتش را در سایت مطالعه کردم اصلا مودم نیست بلکه فقط و فقط روتر وایرلس است.
اگر مودم روتر وایرلس بود تو کاتولوگش می نوشت
adsl router

شما می توانید یک کاری انجام دهید و امتحان کنید یک مودم تک پورت adsl بخرید به صورت جداگانه که قیمتش هم چیزی نمی شه حدود 18 تومان می شه و تنظیمات را داخل آن پیکره بندی کنید و به پورت گیگابایت روتر وایرلس متصل کنید و defult gatewey روتر وایرلس را بر روی مودم تنظیم کنید تا روتر وایرلس اینترنت مودم adsl تک پورت که بهش متصل هست را به اشتراک بگذاره.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sheypooor

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
بله من مشخصاتش را در سایت مطالعه کردم اصلا مودم نیست بلکه فقط و فقط روتر وایرلس است.
اگر مودم روتر وایرلس بود تو کاتولوگش می نوشت
adsl router

شما می توانید یک کاری انجام دهید و امتحان کنید یک مودم تک پورت adsl بخرید به صورت جداگانه که قیمتش هم چیزی نمی شه حدود 18 تومان می شه و تنظیمات را داخل آن پیکره بندی کنید و به پورت گیگابایت روتر وایرلس متصل کنید و defult gatewey روتر وایرلس را بر روی مودم تنظیم کنید تا روتر وایرلس اینترنت مودم adsl تک پورت که بهش متصل هست را به اشتراک بگذاره.

امکان داره به صورت کامل بهم توضیح بدین که باید چکار کنم؟یه مودم تهیه کردم و تنظیمات رو روش انجام دادم و الان واسه روتر نمیدونم باید چکار کنم اگه ممکنه به طور کامل بهم توضیح بدین تشکر

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
کار خاصی نمی خواهد بکنید فقط با یک کابل مودم ADSL را به روتر متصل کنید خود روتر اینترنت را اشتارک می گذاره.

بالا