آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: هارد reallocated sector count

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
یه سوال لطفا جواب قاتع کننده میخواستم
بنده چندتا هارد دارم از 500 تا 1.5 ترا هم لب تابی هم اصلی حدود 7 8 تایی میشن
همشون reallocated sector میدن هرکاری بگید انجام دادم و .....
فقط مونده بفرستم یه جایی که دستگاه پی سی 3000 داشته باشن فقط سوالم اینه ایا این دستگاه قادر هست این هارد ها رو کاملا تعمیرکنه چون فقط این ارور رو دارن هاردها نه صدای اضافی و نه هد و ... مشکل دارن
درست بشو هست که بفرستم
لطفا دوستانی که ادرسی جایی بلدند تو پ.خ خبرم کنن ممنونشون میشم
با سپاس

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام
بیشتر این نوع خرابی ناشی از افزایش بدسکتور هارد میباشد و 50 درصد احتمال تعمیر کامل دارند

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
ممنون
هزینه هاش رو میشه بگید

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با سلام
بیشتر این نوع خرابی ناشی از افزایش بدسکتور هارد میباشد و 50 درصد احتمال تعمیر کامل دارند

با سلام
استاد عزیز منظورتان از تعمیر کامل چیه؟
و چرا 50 درصد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سوال بنده همین بود دراین مواقع این هاردها اینطوری میشن تا چقدر درست بشو هستند
لطفا قیمت ها رو ارسال کنید (همکاری) تقریبی هم باشه مشکلی نیست
بنده چندهابار با این مشکل روبرو شدم بعضی هاشون رو با usb to ttl رفع کردم وبازم همون ارور رو داد ولی خیلی خوب داره کار میکنه حدود 1 سال میشه مشتری برده چند موردی هم درست شده ولی اکثرادیگه از دستم خارج هستن حیفم میاد اینا بدونه استفاده بمون
چندتا 500 و 640گیگ و 1.5 ترا دارم واسه این میگم
با سپاس

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
ابتدا با نرم افزار چک کنید ببینید هارد بدسکتور داره یا نه و اگه داشت و نرم افزار تعمیرشون کرد چه بهتر و اگه نداشت و باز هم این ارور رو داشتین اگه سیگیت یا مکستور هستن با ttl به rs232 (همون تبدیل تعمیر هارد سیگیت که تو سایت زیاد صحبتش هست )میتونین اسمارت رو پاک کنین که این ارورها از بین برن من خودم دوتا داشتم و همین الان درستشون کردم و ارور دیگه ندارن

• Like

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
ابتدا با نرم افزار چک کنید ببینید هارد بدسکتور داره یا نه و اگه داشت و نرم افزار تعمیرشون کرد چه بهتر و اگه نداشت و باز هم این ارور رو داشتین اگه سیگیت یا مکستور هستن با ttl به rs232 (همون تبدیل تعمیر هارد سیگیت که تو سایت زیاد صحبتش هست )میتونین اسمارت رو پاک کنین که این ارورها از بین برن من خودم دوتا داشتم و همین الان درستشون کردم و ارور دیگه ندارن
دقیقا همین کارا رو کردم عزیز ولی خب نمیشه بعضی هاشون ارور اسمارت رو پاک کنی بازم بعد از چندبار خاموش و روشن شدن هارد دوباره ظاهر میشن چون بدسکتور شدیددارن
ممنون از راهنماییتون

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
خوب دیگه وقتی بدسکتور دارن ارور میاد دیگه این زمانی کاربرد داره که بدسکتور هاردت رو با نرم افزار برطرف کنی و وقتی مطمئن شدی بدسکتور نداره از این روش استفاده کنی و ارور رو پاک کنی که هارد هایی که داشتم همینطور بودن

• Like

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
انشالله تو این هفته دم دستم خالی شد شروع کنم ولی فکر کنم باید یه چندروزی سیستم روشن باشه:apple:

بالا