آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سیگنال ندادن رادیو نانو استیشن

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود و عرض ادب
من یه رادیو نانو استیشنm5 دارم که حدس می زنم بر اثر رعد و برق براش مشکل پیش اومده
روشن می شه و وارد صفحه ی تنظیمات هم می شه و خلاصه همه ی موارد کانفیگ هم به درستی انجام می شه اما سیگنال نمی ده البته اگر درست گفته باشم منظورم از سیگنال همون عدد (-59 الی -....) هستش
در شهر شما تعمیر کار این دستگاه وجود نداره خواستم راهنمایی بگیرم و در صورت امکان و با کمک شما بتونم قطعه ی خراب رو تهیه و بدم دست یه تعمیرکار و خودم بگم چیکار کنه
امیدوارم این پست ، مانند پستی که مدتی قبل زدم پاک نشه. شاید دوستان دیگری هم باشن که مشکلشون همین باشه
سپاسگزارم

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود ممنونم از پاسخ ندادن دوستان
چند بار تعمیرگاه رفت و (شیراز) و تعمیرکار گفت سالمه ، ولی الان که به دستم رسیده و تست می زنم متاسفانه هنوز همون مشکل رفع نشده، چون از قطعه ها عکس داشتم مطمئنم که روش کار شده چون روی قطعات اصلیش علامت گذاشته بودم که مطمئن شم . خلاصه بعد از 3 ماه و اندی، هنوز مشکل برقراه . با تعمیرکار تماس گرفتم گفت ممکنه مشکل از ویروسی شدن یا فریمور باشه
خواستم نظر شما رو جویا بشم
امیدوارم اینبار حتی المقدرو یکی از اساتید لااقل درخواست ما رو بخونه ، پاسخ ندادن پیشکش

tyydhhffj92uqfs7ak1r.jpg

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام
دوست خوبم بنده کارم تلویزیونه تابحال چنین موردی ندیدم یکی از دوستان توی کار صوتی اگه تونست راهنمایی کنه کمکت می کنم

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
درود
سپاسگزارم دوستان
بزرگوار ، منظورتون از لینک یا تک رو حقیقتا متوجه نشدم ، چون در این زمینه ها آماتورم
اما یه توضیح کوچولو
این نانو استیشین m5 هستش ، تا چند ماه پیش عالی کار می کرد و مشکلی هم نداشت . البته تقریبا روزی 10 ساعت روشن بود تا اینکه یه شب خاموش کردم و فرداش که روشن کردم این مشکل به وجود اومد
چندین جا بردم که نتونستن کاری بکنن چون تو شهرمون تعمیرکاری وجود نداره
فرستادم یکی از شهرای اطرافمون طرف گقت قطعه زیر رو عوض کرده

peruhn1uhiu2p9613v2h.jpg

اما وقتی برگشت کماکان مشکل پابرجا بود (اما مطمئنم یه کارایی کرده بوده چون قبل از ارسال از تک تک قطعه ها عکس گرفته بودم )
بهش زنگ زدم گفت چند نسخه فریمور روش تست کن (تعمیرات نرم افزاری رو بلدم) چندین نسخه تست زدم حتی یه آنتی ویروس هم هست که می گن اگر ویروس استاکسنت گرفته باشه با اون رفع می شه اونم تست زدم اما باز هم مشکل سرجاشه
از نت خوندم که احتمالا باید (کلیستال یا کریستالش) تعویض بشه . حقیقتا نمی شه اینو به تعمیرکار گفت چون بهش بر میخوره و قطعا کاری نمی کنه
اگر شما راه حلی پیشنهاد بدید ، اینجا کسی هست که بهش بگم فلان قطعه رو تعویض کنه اما خودش سر در نمیاره
متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

mehrdad4746

کاربر vip
کاربر
2014-09-11
29
35
در پیوند با پست قبلیم
اینم اضافه کنم که حتی سرچ هم می کنه و آنتن های اطراف رو به راحتی پیدا می کنه اما فقط سیگنالی نمیاد
اینم عکس

bmvxrp8llbh271hmfeic.jpg

متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

ehsanarn

کاربر vip
کاربر
2009-04-15
244
520
سلام دوست عزیز
شما تنظیمات channel width را هم تغییر دادید؟؟وضعیت تغییر نکرده

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,842
سلام- توضیحات شما کامل نیست مثلا دستگاه شما فون دارد روی ایستگاه مورد نظر قفل میکند یعنی کانتر می ایستد یا رد میکند انتن راچک کن احتمال خرابی اسیلاتور یا قطعات اشکار ساز هست دیود اشکار ساز اولین ایسی در سمت تیونر اگر نقشه یا منویل سرویس ان اپ کنید بهتر راهنمایی میشید موید باشید

بالا