آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در باز شدن فایل های pdf

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام همکاران عزیز تعدادی فایل های pdf داشتم الان که میخوام ازش استفاده کنم باز نمیکنه این فایل ها خیلی واسم مهم هستن آیا راه حلی یا نرم افزاری واسه تعمیر این فایل ها هست؟
درضمن برنامه هایی که تست کردم جواب نداده:Stellar Phoenix PDF Recovery-Recovery Toolbox for PDF-DataNumen PDF Repair
این هم عکس ارور که فایل باز نمیکنه
9p8saozy61kay823kdbl.jpg

خواهش میکنم دوستان و همکاران عزیز فایل ها خیلی واسم مهم هستن کمکم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16
این pdf رو با نرم افزار خاصی استفاده میکردین که کد شده ذخیرش کرده باشه یا از همون adobe؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام همکاران عزیز تعدادی فایل های pdf داشتم الان که میخوام ازش استفاده کنم باز نمیکنه این فایل ها خیلی واسم مهم هستن آیا راه حلی یا نرم افزاری واسه تعمیر این فایل ها هست؟
درضمن برنامه هایی که تست کردم جواب نداده:Stellar Phoenix PDF Recovery-Recovery Toolbox for PDF-DataNumen PDF Repair
این هم عکس ارور که فایل باز نمیکنه

خواهش میکنم دوستان و همکاران عزیز فایل ها خیلی واسم مهم هستن کمکم کنید

[hide] دوست عزیز طبق پیغام فایل شما صدمه دیده شما با برنامه foxit reader portable ان را باز کنید و اگر بازهم باز نشد راه حلی وجود ندارد و باید بیخیال فایل شوید [/hide]

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16
قبلا با adobe الان هم با همون نرم افزار adobe باز میکنم این ارور رو میده
فایلت اسیب دیده...بعضا فایلها موقع ریکاوری یا ویروسی شدن فایلا پیش میاد که کار نمیکنن...اگه ی نمونه ازشون آپلود کنی با تست میشه راه حل پیدا کرد.در ضمن حجم فایل توجه کردی چقدره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر با همه فایل ها همین مشکل را دارید که نرم افزار ادوبی شما خراب هست و اگر هم فقط با چند فایل خاص مشکل دارید ایراد از فایلهاست و احتمال داره خراب شده باشند که نمیتوان قسمت های خراب شده را بازیابی کرد ولی اگر با نرم افزار دیگری دستکاری شده باشه ممکنه همان نرم افزار بتونه مجدد بازش کنه.

بالا