آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن لپ تاپ ایسوس مدل X54Hبعد از نصب درایور گرافیک

bh06

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-25
45
81
کردستان
باسلام
دوستان در لپ تاپ ایسوس مدل X54Hبعد از نصب درایور گرافیک در مانتور خود لپ تاپ تصویر ندارم ولی در خروجی اکسترنال تصویر دارم
1-ال ای دی تعویض شد نتیجه نداد
2-انواع درایور پک ودرایور خود سایت ایسوس نتیجه نداد
3-بایوس اپدیت شد
4-مشکل از فلات فکر نکم باشه چون تا وقتی دایور گرافیک نصب نباشه تصویر کامل داریم
5-ویندوز های مختلف تست شد
لطفاراهنمایی کنید

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16
بایوسش رو با programer به اولین ورژنی که تو سایت گذاشته رامش کن.من تو سری n53 موقع تعمیر این مشکل پیش اومد بعد کلی تست با این روش حلش کردن.اپدیت های جدید رو میزدم ایراد میداد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
حرارت GPU رو تست کنید،احتمال زیاد چیپ گرافیک دچار دیسکانکتی هست ،بخاطر همین به محض نصب درایور ،تصویر هم قطع می شود .موقع روشن کردن سیستم روی چیپ فشار داده و تست کنید .در صورت نتیجه گرفتن ،بهترین و مطمئن ترین راه اینه که چیپ رو ریبال کنید تا لپ تاپ مرجوع نشه .در ضمن شماره چیپ رو هم اعلام کنید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

bh06

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-25
45
81
کردستان
جنابcybernova حرارت چیپ نرمال هست خیلی مطمئن نیستم که ایراد از چیپ باشه چون هیچ علامت غیر عادی نداره با فشار دادن چیپ تغییر نمیکنه
اگر ایراد از چیپ بود موقع نصب درایورگرافیک درمانیتور اکسترنال هم قاعدتاً بایستی تصویر قطع می شدولی فقط اینترنال قطع می شه اکسترنال در هر حال تصویر کامل داره با اجازه تون ریبال و هرنوع دستکاری چیپ رو می گذارم واسه اخرین مرحله

fateh.m

کاربر
2014-03-11
32
69
با سلام
دوست عزیز لپ تاپتون احیاناً دو نوع گرافیک نداره ؟ هم اینتل و هم gforce
اگه دو نوع گرافیک داشته باشه احتمالاً مربوط به چیپ گرافیک اینتل باشه چون شما وقتی خروجی میگیرین از چیپ gforce استفاده میکنه

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
سلام من این مشکل رو با این لپ تاپ داشتم این مشکل فقط به خاطر درایور کارت گرافیک هست از سایت خود ایسوس با مدل کامل درایور دان کنید مثلا x54hr

بالا