آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای مودم های وایمکس

benyamin73

کاربر
2012-03-16
11
8
تهران
از دوستان گرامی اگر اینجا کسی هست که در تعمیرات مودم های وایمکس (تمامی مدل های رایج در ایران) تخصص داره لطفا زیر این پست اعلام کنه ... با سپاس

persiagostar

کاربر
2014-06-24
21
18
دوست عزیز مشکل از کجاست ما نمایندگی تعمیر مودم مبین نت را داریم در خدمتیم

benyamin73

کاربر
2012-03-16
11
8
تهران
من درخواست نیروی کار نکردم میخوام مشکلم را با آدم متخصص مطرح کنم چون واقعا عجله دارم

benyamin73

کاربر
2012-03-16
11
8
تهران
دوستانی که در این زمینه تخصص دارند لطفا اگر جواب سئوالات من رو میدونند یا فکر میکنند کمکی از دستشون برمیاد لطفا بنده رو در جریان بذارند
1-برای مودم های BM635- FMM-130- FBR-105 فریمور بدون لوگوی ایرانسل و مبین نت می خواهم ترجیحا با لوگوی اصلی هواوی باشه . دوستانی که توانایی دارند فریمور این مودم ها رو ادیت کنند یا به هر روشی میتونند لوگوی ISP رو تغییر بدن یا حذف کنند لطفا اعلام کنند
2- اگر کسی هست که در زمینه نوشتن فریمور برای مودم تجربه داره لطفا اعلام کنه
3- مودم BM632w توی کنسولش وارد نمیشه و چراغ TEL روشن میمونه ایراد این مودم چیه و چطوری میشه درستش کرد
4-آیا میشه از روی مودمی فریمورش رو استخراج کرد و روی مودم های دیگه کپی کرد ؟ برای کپی روی مودم های دیگه نمیخوام از پروگرامر استفاده کنم یعنی میخوام فایل استخراج شده را از طریق منوی آپدیت فریمور خود مودم آپگرید کنم اگر کسی به این کار وارده لطفا یا اینجا کامل توضیح بده یا پیغام خصوصی بده
با سپاس از همکاری شما دوستان عزیز
در تصویر می توانید منظورم از لوگوی ISP را مشاهده کنید
(در مودم های ایرانسل و مبین نت به جای لوگوی هواوی ،لوگوی سرویس دهنده ی ایرانی درج شده که من میخوام اون لوگو را دوباره به هواوی تغییر بدهم)
BM6352.jpg

آخرین ویرایش:
2010-08-09
190
328
صومعه سرا
در مورد چراغ tel شما بعد از محل اتصال آداپتور یک عدد آی سی چهار طرفه داری که اونو عوض کنی درست میشه
و در مورد فریمور باید حتما از روی یک مودم سالم فریمور را با پروگرمر بیرون بیاری
در مورد لوگو دوست عزیز این مودم ها به سفارش ایران ساخته میشه و همینطور به سفارش کشورهای دیگه شما نمیتونی اینکار رو برای لوگو انجام بدی

benyamin73

کاربر
2012-03-16
11
8
تهران
فریموری که با پروگرمر استخراج بشه را فقط با پروگرمر میشه ریخت واسه همین به کارم نمیاد

بالا