آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تغییر عجیب اسم و فرمت فایلها و فولدرها ... !!!

rezapoet

کاربر
2013-10-19
4
2
Capture.PNG
بعد از ویروس کشی متوجه این صحنه شدم
هیچ فولدر یا فایلی باز نمی شود
attributes شون هم تغییر پیدا نمیکنه!
پاک نمیشه
کپی هم نمیشه
اسم و فرمتشونم تغییر پیدا نمیکنه
لطفا اگر چیزی میدونه بگه
با تشکر...

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
با سلام.

اگه محتویات حافظه مهم نیست فرمتش کنید چون وقتی این شکلی میشه نه میشه چیزی خوند و نه پاک کرد از روی حافظه.ولی اگه اطلاعات دارید حتی با اینکه این شکلی شده گاها با نرم افزارهای ریکاوری میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید و برشون گردونید.

معمولا این مشکل زمانی ظاهر میشه که چیزی از رم خونده میشه و شما بدون eject کردن نرم افزاری اون رو از اسلات خارج میکنید.

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام این مشکل فقط در رم و فلش های نامرغوب اتفاق میفته ربطی به eject ندارد فقط با فرمت درست میشه اگه به حجم فایلها نگاه کنی عددهای سرسام اوری نشون میدن مثلا یک فلش دو گیگ حافظه داره ولی اون فایلها 80 گیگ نشون میده

آخرین ویرایش:

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
ربطی به eject ندارد

در مورد فلش اگر می فرمایید eject کردن به privacy ویندوز مرتبط میشود ولی در مورد رم موبایل به نظر من حتی در رمهای مرغوب هم این اتفاق ممکن است برای آن بدون eject نرم افزاری اتفاق بیفتد.

rezapoet

کاربر
2013-10-19
4
2
دوستان من گفتم شاید روشی برای حل این موضوع باشه که حداقل بقیه هم استفاده کنن
و الا فرمت کردن و ریکاوری کار سختی نیست
بازم از پاسختون ممنون

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
دوستان من گفتم شاید روشی برای حل این موضوع باشه که حداقل بقیه هم استفاده کنن
و الا فرمت کردن و ریکاوری کار سختی نیست

آخه همیشه باید به دنبال راهی بود که هم زمان بر نباشد و هم توجیه داشته باشد.وقتی که با یک فرمت ساده برطرف می شود چرا باید دنبال راههای خاص باشیم؟

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
گشتم نبود نگرد نیست فرمت ریکاوری به اعتقاد من بهترین راهه

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز این ویروس بوده و روی فونت و بقیه کارکترها تاثیر گزاشته سیستمو خاموش کن و با اف 8 تو سیف مود بیا بالا و تو ران بنویس cmdو سپس تو صفحه لوجیک داست بنویس gpedit.mscو سپس اینتر کن تا گروپ پالیست حداقل اکی بشه و در ادامه سیستمتو ری استارت کن و نتیجه اعلام بفرمایید موفق باشید

بالا