آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: پروگرم رم کامپیوتر های رومیزی

amshirazy

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-05
42
29
ورامین
بله دوست عزیز.کار این همکار گرامی را دیده ام.بسیار هم خوب است.الان مشکل همه ما نبود بانک بایوس رم هست.در تلاش باشیم که این بانک اینجا تشکیل بشه.مثل تاپیک بایوس لپ تاپ ها و یا مادربردهای رومیزی.

آخرین ویرایش:

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام به همکاران عزیز
به نظر بنده هرکدام از ما همکاران تعمیرات کامپیوتر در هفته حد عقل کم کم4الی5 تاسیستم پیشمان می اید ودر مغاز هم حد عقل یک تعداد رم داریم پس با این وسیله که فقط از سوکت رم برای پرگرم استفاده میکنه می تونیم شروع به ساخت ارشیو برای خودمان کنیم وبعد در تایپیکی که در این سایت برای اشتراک گذاشتن رم ایجاد شده به اشتراک بگذاریم

amshirazy

کاربر vip
vip
کاربر
2012-04-05
42
29
ورامین
میشه آدرس تاپیک فایل رم ها را لطف کنید؟ برای رم لپ تاپ هم میشه بک آپ گرفت؟

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
سلام
برای آرشیو فایل های فریمور رم ها تاپیک زده شده ؟

من الان چنتا رم رو فایل هاشون رو برداشتم گفتم ببینم اگر تاپیکی ایجاد شده قرار بدم تا بقیه هم استفاده کنن.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام
برای آرشیو فایل های فریمور رم ها تاپیک زده شده ؟

من الان چنتا رم رو فایل هاشون رو برداشتم گفتم ببینم اگر تاپیکی ایجاد شده قرار بدم تا بقیه هم استفاده کنن.

سلام . حسن نیت و همکاری شما قابل تحسینه . زنده باشید

ایجاد موضوع برای این امر کاری نداره ولی مستلزم آرشیو قابل قبول میباشد که موجود نیست

و اگه برای رم موضوع باز بشه قبل از اون باید برای ال ای دی و ال سی دی لپ تاپ و مانیتور تایپک مستقل دیده بشه و حتی برای فریمور گرافیک و....

بنابراین چاره نیست جز با ایجاد تایپک درخواست و استفاده از ادامه همون تایپک حتی برای آپلود فایل ( یعنی اگه همکاری نیاز پیدا کرد تو بخش مربوطه درخواست فریمور میده و از همون تایپک برای این موضوع هم استفاده میشه )
چون خیلی کاربردی نیست . همونطور که در هیچ جا نه سایتهای داخلی و نه خارجی به این موضوعات فضا قائل نشدند

موفق باشید . سپاس مجدد

آخرین ویرایش:
بالا