آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نرفتن علامت ضربدر قرمز از روی کانکشن اینترنت در پایین صفحه

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
الان چند وقت است که بعد از روشن کردن مودم . علامت ضربدر روی کانکشن شبکه . پایین صفحه پاک نمیشه . انگار مودم خاموش است . ولی اینترنت برقرار میشه . وارد اینترنت شدن را هم از کانکشن اسکایپ میشه فهمید . فکر میکردم از ویندوز باشه . یک بار ویندوز را عوض کردم باز مشکل پا برجاست . لپ تاپ را جای دیگه به مودم دیگه وصل کردم بازم مشکل پابرجاست . موقع روشن کردن مودم . علامت جستجو روی کانکشن شبکه میاد . ولی دوباره بعد از برقرار شدن . علامت ضربدر میاد . اگه ممکنه راهنمایی کنید . با تشکر

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
کارت شبکه رو چند بار enable و disable کنید جواب نداد
درایور کارت شبکه رو پاک و دوباره نصب کنی
از سلامت کابل اطمینان حاصل کنید
چک کنید زمانی که زمانی که اینترنت دارید چراغ کنار پورت کابل شبکه چه رنگی می باشد؟

آخرین ویرایش:

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
چند بار enable و disable کردم . چند بار حذف و دوباره نصب کردم . ولی علامت ضربدر نمیره . تو اینترنت مشکلی که نیست . وایرلس هم نصب است ولی تو حالت disable قرار داره .( مودم adsl که استفاده میکنم وایرلس نداره ) بلوتوث هم نصب و بلوتوث را هم استفاده میکنم . فقط از روی ظاهر علامت ضربدر اذیت میکنه

آخرین ویرایش:

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
کامپیوتر رومیزی خانگی نیست . لپ تاپ فوجیتسو است .

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
977
2,680
سلام
ویندوز رو 2 بار عوض شده . یک بار به خاطر ویروس یک بار هم به خاطر همین مشکلی که عرض کردم ولی تغییری نکرد . در مورد ریستور اگه میشه بیشتر توضیح بدین .با تشکر

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
این مشکل اکثرا بخاطر درایور هست و باید از درایور اصلی لپ تاپ استفاده کنید.اگه چندتا درایور وجود داشت ،نسبت به چیپ استفاده شده در لپ تاپ نسبت به انتخاب درایور صحیح اقدام کنید . .در ضمن از نرم افزارهای خاص مربوط به اینترنت استفاده می کنید ؟

cern

کاربر
2014-01-08
1
1
مشکل رایور شماست 'با درایور پک سولوشن ۱۴ امتحان کن'

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
بالا