آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مچ کردن دو تا روتر وایرلس دلینک بهم

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام
دوتا روتر در شبکه دارم که هر دوتا دلینک هستن . یکیش به اینترنت وصل هست از طریق کابل شبکه ولی دومی را میخوام به کامپیوترم وصل کنم تا با روتر اولی ارتباط بیسیمی داشته باشم فقط نحوه کانفیگ و ست کردن دوتا را بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید اینی که الان دست من هست و به کامپیوترم وصله dlink dir600 هست ممنون

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
بله هردو مودم وایرلس هستن و من فقط میخوام بصورت وایرلس بهم مچ بش و ارتباط بدم البته از اسمش و مدلش که گفتم میتونستین بفهمین که هر دو وایرلس هستن .
:eek:ok:​

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
با سلام شما دوتا راه دارید :
[hide]1. wireless bridge
2.repeater
3. که زیاد ربطی به سوالتون نداره هم یه گیرنده وایرلس که قیمتش حدودا 30 تومنه[/hide]

فقط جسارتا میخوام بدونم دانشتون تو این مبحث چقدره ؟

آخرین ویرایش:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
تا الان چند تا از این نوع مودم ها را کانفیگ کردم برای اتصال به اینترنت و غیره اما دو تا مودم به هم بصورت وایرلس را نه .
در حدود 70 درصد به شبکه ها واردم چند تا سرور و سویچ و غیر راه انداختم در این حد اگه کمه به بزرگیتون ببخشید .
ممنون میشم راهنمایی کنید

در ضمن برای من این ارسالیتون باز نمیشه فکر کنم برای از ما بهترونه .نه برای من :eek:ok:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
من گزینه 1 را میخوام اجرا کنم . لطفا تا نزدیک این سیستم و رادیو هستم راهنمایی کنید ممنون :eek:ok:

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
لطفا مشخص کنید ورژن سخت افزاری روترتون که dir-600 میباشد چنده

آخرین ویرایش:

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
خیلی ساده
در قسمت وایرلس یکی رو در حالت اکسس پوینت بزار و دیگری رو در حالت پوینت و از اونی که در حالت پوینت قرار گرفته سرچ میکنی و اسم اکسس خودت رو انتخاب میکنی .
البته اصتلاحات در مدلهای مختلف متفاوته اما اصل کار همینه

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
ممنون جناب مستر
. ولی اگه بصورت تصویری باشه . چون هرچی تو منو ها گشتم نتونستم حالت پوینت را پیدا کنم فقط یه تیک داره برای اکسس پوینت . ip , dhcp این وسط نباید داده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

enzomartini

Banned
2014-02-24
556
2,769
آمل
ممنون جناب مستر
. ولی اگه بصورت تصویری باشه . چون هرچی تو منو ها گشتم نتونستم حالت پوینت را پیدا کنم فقط یه تیک داره برای اکسس پوینت . ip , dhcp این وسط نباید داده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بنده رو ندادید. ورژن سخت افزار مودم چنده.
زیر مودم عدد مقابل H/W

آخرین ویرایش:
بالا